Yeni Malatyaspor, Melo'ya Talip Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Malatyaspor, Melo'ya Talip Oldu!

Ha bu arada burada Melo ya kişiliksiz diyip diğer konuda Sabriyi gönülden oynuyor diye övmüşsün. Herşeyi özetliyor işte.

sent via GSC

Futbolu bırakması konusunda sana katılıyorum. Futbol olarak bizde oynadığı zamanlarda beğenirdim ta ki rierayi dövene kadar. Gittiği yerde de gecenlerde birini yumruklamis sahada. böyle kişiliksiz adamların Galatasarayda hatta hiç bir takımda olmaması lazım bizden uzak olsun nereye giderse gitsin...

edit

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırdır çete misiniz siz? Bu arada bana gs li değilsin diyen kişilik sen giderken ben dönüyordum benim galatasarayliligima sen değil hiç kimse laf atamaz ergen muhabbeti yapma burda git kumda oyna. Adam gibi adam görmek isterseniz gidin metin oktay a bakın Turgay Şener e vb. Bakın. Şimdi eminim rahatsız olanlar cvp yazıcaklardir umurumda değil ezik egolarinizi tatmin edin. Bu konuya yazacagim son msj bu. Burası özgür bir forum isteyen istediğini yazar tabi bazı kişiler gibi insan dışı yazılar yazmaz. Benim düşüncem bu ben Melo gibi adamları takımımda istemiyorum rahatsız olan varsa ona da yapacak birsey yok gerçekler acıdır.

Turgay Sener ?

Bu dikkkatimi çekmemiş yazdıklarını okurken. Daha örnek verdiği rahmetlinin adını bilmiyor herif.

Ben genelde pek takılmam forumdaki yeni üyelere kuş muş muhabbetine ama bu herif kesin kuştur. Hem yeni üye hem Melo ya laf atıyor kişiliksiz diyor hem de öte yandan Sabriyi hep gönülden oynadı diye övüyor hem de Turgay Şerenin ismini bilmiyor Şener diyor.

sent via GSC

Bu dikkkatimi çekmemiş yazdıklarını okurken. Daha örnek verdiği rahmetlinin adını bilmiyor herif.

Ben genelde pek takılmam forumdaki yeni üyelere kuş muş muhabbetine ama bu herif kesin kuştur. Hem yeni üye hem Melo ya laf atıyor kişiliksiz diyor hem de öte yandan Sabriyi hep gönülden oynadı diye övüyor hem de Turgay Şerenin ismini bilmiyor Şener diyor.

sent via GSC

Yazi hatasi yapabilir insan. Ama Turgay Seren gibi, ismini sürekli isittigin, ve hatta karakertini örnek verebilecek kadar tanidigin bir adami, Sener diye yazmak, dikkat cekici... Yazi hatasindan ziyade, seren ile sener iki ayri isimler...

Üst Alt