Yeni öğretim Yılı Yarın Başlıyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni öğretim Yılı Yarın Başlıyor

Cevap: Yeni öğretim Yılı Yarın Başlıyor

10. sınıf sayısal nasıldır , fazla kasmam gerekir mi ? Kız işlerinden uzak kalmam gerek mi , tamamen kendimi derslere mi vermem lazım ? :) Var mı tavsiyeleriniz ? :) Her hafta Galatasarayımın maçını izlerim o kaçınılmaz bir gerçek :)

Yarın okula gidecek arakdaşlara Allah kurtarsın diyorum. Gerçi hayat bu değilmi okul biter iş başlar emekli olur rahat edemeden ölür gidersin hep mecburiyetler dünyası.

Bu arada zaman ne çabuk geçiyor la foruma üye olduğum günü dün gibi hatırlıyorum lisenin ilk yılındaydım şimdi lise bitiyor hey gidi hey....

Bu sene Ygs ve Lys olması sebebiyle diğer senelere nazaran çok daha yoğun bir sene beni bekliyor. Tüm arkadaşlara ve benim gibi üniversite sınavına girecek arkadaşlara başarılar. :)

10. sınıf sayısal nasıldır , fazla kasmam gerekir mi ? Kız işlerinden uzak kalmam gerek mi , tamamen kendimi derslere mi vermem lazım ? :) Var mı tavsiyeleriniz ? :) Her hafta Galatasarayımın maçını izlerim o kaçınılmaz bir gerçek :)

Zor değil ama derslerine önem ver. Kız işlerinden uzak kalmana gerek yok ama abartma çok :-)

Son lise yılım. Bu sene çok zor ve tempolu olucak. İnşallah istediğim bölümü kazanırım.

Bu arada sayısal olup da eşit ağırlıktan tercih yapacaklara şimdiden küfür ettim sonra bozuşmayalım.

11. Sınıfa geçiyorum. 9 ve 10. sınıflarda, iyi bir liseye girmenin verdiği rahatlıkla dersleri çok aksattım ama bu sene ve önümüzdeki senenin önemini biliyorum :D

Hey gidi be hayat ne çabuk geçiyor. Okul hayatınızın değerini bilin. İlkokul olsun, Lise olsun, Üniversite olsun. Sonrasında boşluğunu derin bir şekilde hissedeceksiniz.

' Kenksler siz yine iyisiniz bizim okulda bilgisayar dersi yok ki zaaaaaa xd xd xd '

Şaka bir yana okuldan sonra akşam üstleri 1-2 saat girerim.

Öğrenciler ve öğretmenler üç ay süren yaz tatilinin ardından yarın, 8 Haziran 2012'ye kadar sürecek yeni eğitim öğretim yılı maratonuna başlayacak.

Yaz tatili 3 ay belki daha fazla ama sadece öğrenciler için.

Bunu öğretmenler için söylemek doğru değil.

Zira öğretmenler 3 ay değil 2 ay tatil yapıyorlar.

Ayrıca içinde bulunduğumuz Eylül ayında çalışmaya başladılar bile.

2 sene önce liseye başladığım gün gözümün önüne geldi de zaman gerçekten çok çabuk geçiyor.

9.sınıfta ilk sınavlarda 5 tane 1'im vardı. :D Sonradan toparlamıştım,10. sınıfta Tekirdağ'dan İstanbul'a dönüş yaptım,dersler fena değildi,şimdi 11'deyiz okul puanı önemli bu seneden üniversiteye hazırlanmaya başlasam iyi olacak galiba. :)

Matematik çok fena ben sana bunu söylerim.Trigonometri'ye çok küfür edebilirsin. :)

Üst Alt