Yeni Oyun Sistemini Sürdürmeliyiz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Oyun Sistemini Sürdürmeliyiz

Ne bekliyordun Can? Evet o kadar da iyi oynamadık ama bu kadar sıkıntılı bi dönemde bundan fazlası olmazdı şahsen mutlu etti beni maç.
Ben sadece skora bakip 1 farkli maglubiyetten memnun olan arkadaslar görüyorum. Çünkü oyun adina bi sey yapmadik ki abi 😱 3 pas yapamadik orta bile acamiyoduk sadece serinin şutu ve babelin bencillik dolu pozisyonu var random

Takımı izleyip bu oyunu beğenmediysen sana diyecek bir şeyim yok. Nasıl bir oyun oynamamızı istiyordun yazacaksan yaz. Konuya girip milleti mi trollüyonuz gibi yorumlar yazıp saçmalama o zaman.
Abi bu kadar korkak oynamayi beklemiyordum. 3 pas yapamadik, funny football videos tarzi bi oyun. Rakip psg bizden cok daha guclu ekip, biz bizden güçlülerle cok oynadik ama bu kadar rezil oynadigimizi hatirlamiyorum son dönemlerde. Realden 6 yerken bile daha iyiydik. Takimda ruh denen bi sey yok. Oyuncular futbol popularizmine kapilmis mantikli ve basit bi sey yapmaktansa işi şova döküyor. Durduk yere sacma uzun top atiyor biri taca gidiyor, digeri tek topa vuracağına dur bi güzel gol atayim derdinde... Ben begenmedim begenenlere de şaşırdım açıkçası. Üslup olarak çok sert çıkmana gerek yok hocam

Abi bu kadar korkak oynamayi beklemiyordum. 3 pas yapamadik, funny football videos tarzi bi oyun. Rakip psg bizden cok daha guclu ekip, biz bizden güçlülerle cok oynadik ama bu kadar rezil oynadigimizi hatirlamiyorum son dönemlerde. Realden 6 yerken bile daha iyiydik. Takimda ruh denen bi sey yok. Oyuncular futbol popularizmine kapilmis mantikli ve basit bi sey yapmaktansa işi şova döküyor. Durduk yere sacma uzun top atiyor biri taca gidiyor, digeri tek topa vuracağına dur bi güzel gol atayim derdinde... Ben begenmedim begenenlere de şaşırdım açıkçası. Üslup olarak çok sert çıkmana gerek yok hocam
Karşında Psg gibi takım var, öyle dominant bir oyun oynayamazdık zaten. Maç içinde kontrolü aldığımız zamanlarda oldu. Konun ilk mesajında yazdığım gibi Babel olmaz bu sisteme, onun dışında bence gayet oynanacak bir sistem. Kötülediğin yerler oyuncular ile ilgili dikkatini çekim. Ayrıca pas ile ilgili sıkıntımız bu sisteme özel değil zaten sezon başından beri ağır ve bol pas hataları yapıyoruz.

Lemina dönene kadar 3-5-2 oynayalim ama daha sonra 4-3-1-2 yani donk’un yerine lemina gelsin ve baklava oynayalim

Kanat oyuncularimiz sprinter degil mecburen kanatsiz bir oyun tercih etmeliyiz

Fatih hoca da bunun farkina vardi ki 3-5-2 ciktik,devami gelir insallah
Kanatsız sistem bizim için en iyisi gibi gözüküyor. Babel ve Feguli sistemi kaldırmıyor. Emre'de oynasa çok bir şey değiştirecek vaziyette değil. Hoca ayrıca bu sistemde tecrübeli. Droga-Buraklı zaman gayet iyiydik. Burak orda takım oyunu sıkıntısı yaratıyordu biraz ama şimdi Andone - Falcao ikilisinden bunu yaratan olmayacak. Tabi bir Drogba kadar topu indirme konusunda başarılı olamazlar. En azından Psg gibi hücum gücü çok iyi olan bir takıma karşı test etmiş olduk ve 1-0 gibi bir sonuç gayet iyi.

Kanatsız sistem bizim için en iyisi gibi gözüküyor. Babel ve Feguli sistemi kaldırmıyor. Emre'de oynasa çok bir şey değiştirecek vaziyette değil. Hoca ayrıca bu sistemde tecrübeli. Droga-Buraklı zaman gayet iyiydik. Burak orda takım oyunu sıkıntısı yaratıyordu biraz ama şimdi Andone - Falcao ikilisinden bunu yaratan olmayacak. Tabi bir Drogba kadar topu indirme konusunda başarılı olamazlar. En azından Psg gibi hücum gücü çok iyi olan bir takıma karşı test etmiş olduk ve 1-0 gibi bir sonuç gayet iyi.

Gelecek adina kesinlikle guzel seyler izledik sahada

Bu sezonun en iyisiydi simdiye kadar,hoca’nin aciklamalarina göre de ayni sistem le devam edecegiz ve umarim bu sistemi gelistirerek devam ederiz

Fatih hoca pas oyunu istiyor,conte mesela 3-5-2 ile gayet guzel bir pas oyunu oynatiyor

Bugun oyun veya sistem diye bir sey yoktu yahu. Hoca duzgun oyuncu degisikligi yapti o da yenik durumdayiz diye. Yoksa gene 75 80 bekleyecekti.

0-0 devam ete Andone Ile Fegh degil Adem ile Jimmy girerdi.

Üst Alt