Yeni Sezon Forma Tanıtımı Yapıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Sezon Forma Tanıtımı Yapıldı

cok iyi böyle olmasi. Igrenc takim, igrenc forma ve en önemlisi igrenc baskan.

hele o baskan bozuntusu zurna dursun var ya, halis muhlis dursun cocugu o!

dursun kere dursun cocugu hemde.

Tek kelime ile rezalet

Forma lansmanı
Forma tasarımı
Oyuncuların hali yüz ifadeleri
Formanın biz lansmanı yapamadan bazı yerlerde vitrine çıkmış olması
Formanın sponsoru desen ayrı bir rezillik
Gerçekten Dursun elini attığı her şeyi kurutuyor iğrenç arkadaş Galatasaray seviyesinde bir takıma yakışıyor mu şu görüntü ?

Bizim halı-saha takımının formaları daha kaliteli daha güzel anasını satayım ....

Sa

DAlm8w7WAAA9_Ml.jpg

Şu takıma Puma sponsor olsa keşke. Belki imaj meraklısı topçularınız fiziklerine dikkat eder böylece.

Gsc Mobile App

forma kötü tanıtım ise ondan kötü.

galatasaray forma lansmanı mı yapıyor, şen kardeşler pide salonu yeni peynirli pidesini mi tanıtıyor belli değil.

olağan şüpheliler gibi dizmişler topçuları da hepsinin üstünde bol dökümlü formalar, hepsi hayattan vazgeçmiş surat ifadelerine sahip falan.

Eskiden yeni formalar öncesi siteden geri sayım falan yapılırdı şimdi şipşak her şey bitiyor forma tanıtımından bile bugün haberim oldu hey gidi hey

Ulan destek olalım diye her sene çıkan tüm formaları alıyordum ama bu formayı nah alırım. Bunu giyerken falan utanırım ben ya ne rezalet formadır arkadaş.

Parçalıyı beğendim vallahi ne yalan söyleyim şimdi :) Değişik olmuş işte. Beyaz olanı ama rezalet buldum bende

Her şeyi geçtim, herkese 1 beden büyük forma giydirilmiş. göze hoş gelmez tabi, fit durmuyor ki formalar.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt