Yeni Sezon Formaları Sızdı 2018/2019 - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Sezon Formaları Sızdı 2018/2019

DZInoFJW0AAqwEE.jpg

Bu fena değil

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sonunda 12-13 sezonundan beri düzgün bir parçalı yaptılar. Alınır bu. Ancak döviz yükseldiğinden fiyatlar da yükselecektir, çok pahalı olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mayıs'ta Dursun veya başka istemediğin desteklemediğin birisi başkan olursa yine de alır mısın?

Dursun'un bu kadar rezillige ragmen secimde baskan adayi olarak yer almasina izin verirlerse kulüpten ümidim tamamen kesilir herhalde.

Dursun secilirse zirnik koklatmam, Dursun haric kim secilirse secilsin alirim umrumda olmaz buna bagli olmaz forma alma kararim.

Dursun'un bu kadar rezillige ragmen secimde baskan adayi olarak yer almasina izin verirlerse kulüpten ümidim tamamen kesilir herhalde.

Dursun secilirse zirnik koklatmam, Dursun haric kim secilirse secilsin alirim umrumda olmaz buna bagli olmaz forma alma kararim.

Bu kadar rezilliğe rağmen Ocak'ta 1623 oy aldı Dursun,sadece 80 oyla başkan seçildi Mustafa Cengiz.Dediğin gibi olsa açık ara farkla kazanması lazımdı.O zaman keselim ümidi şimdiden.

Bu kadar rezilliğe rağmen Ocak'ta 1623 oy aldı Dursun,sadece 80 oyla başkan seçildi Mustafa Cengiz.Dediğin gibi olsa açık ara farkla kazanması lazımdı.O zaman keselim ümidi şimdiden.
Mesaj kutunu boşaltir misin

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt