Yeni Sezon Formalarımız Tanıtıldı | Foto Galeri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Sezon Formalarımız Tanıtıldı | Foto Galeri

Cevap: Yeni Sezon Formalarımız Tanıtıldı | Foto Galeri

Nurettin Kantarelli ‏@NKantarelli

Bu sezon da ayni fontlari kullanmaya deam ediyoruz. Fontlar degismeyecek.

Beyaz formamiz cok gecikmeyecek. Tarih kesinlesince duyuracagim.

---

sarikirpar-01.jpg

krmzpar-01.jpg

Parcalida bayrak yeri: bu forma yakali oldugu icin onde pat var. Bu nedenle buraya bayrak konamiyor, onun icin yeri sagda swoosh ustunde.

gerçekten türk bayrağı kötü durmuş.

fakat nike ortada olsa bayraklar sağda olsa daha iyi olurdu..

mesela bjk nin şikecilerinki adidas arması ortada oluyor.

biz adidastayken bizde de ortada oluyordu, nike sağ göğse koyuyor herkeste

Fatih Terim: "Ben en çok iki kırmızının farklı tonlarından oluşan parçalı formayı beğendim."

Imparatorla aynisini begenmisik, burda formaya bir sey deyenler susarlar artik.Imparatorun sozunun ustune laf yok.

Beyaz ve Parçalının tonlarda sıkıntı mı var bana mı öyle geliyor?

Kırmızı futbolcu üstünde siyah şortla hoş olmuş.

Belirtmeden geçemeyeceğim şu kalite işini. Elit kategori filan ikaye bence. Kalite olarak hala çok geride. 2008-2009 parçalısı daha iyiydi.

Adidas'a da yükelenemiyorduk yeterince ama Adidas futbol formalarında Nike ile dalga geçer. Nike o kadar da anlamıyor bu futbol işinden.

Belirtmeden geçemeyeceğim şu kalite işini. Elit kategori filan ikaye bence. Kalite olarak hala çok geride. 2008-2009 parçalısı daha iyiydi.

Adidas'a da yükelenemiyorduk yeterince ama Adidas futbol formalarında Nike ile dalga geçer. Nike o kadar da anlamıyor bu futbol işinden.

Tasarım olarak adidası beğenmiş olabilirsin ama kalitesine laf söyleme bence.Manunun,Barcanın formalarıyla aynı kalitede formalar.Son teknoloji kullanılmış formalarda.Adidas kalite olarak nikeın yanından geçemez.En azından bize ürettiği formalarda öyle.

Daha çok örnekle anlatır mısın abi?

Adidas'ın Nike'tan nasıl bir üstünlüğü var?

o değilde geçen sene fransanın formasını görüpte şu formanın parçalısını yapsalar efsane olur 5 tane 10 tane alırım diyen adamlar şimdi rezalet olmuş diyor :)

photo.jpg

nike+-+GS.jpg

par%C3%A7al%C4%B12.jpg

Gerek parçalı gerekse kırmızı futbolcu formalarından birer adet edindim.

Her ikisi de large beden ve benimki gibi hafif göbekli bir bedende gayet fit durdular.

Bu arada göbek eritme çabalarımın sonuç verdiğini görmek de ziyadesi ile memnun etti beni :asd:

Formalara gelince parçalı formanın sarı rengine bayıldım. Sanırım hayatımda gördüğüm en güzel sarı tonu budur.

Bununla beraber parçalının yakasını ve yakasındaki bir adet düğmeyi hiç beğenmedim.

Kırmızı formada ise ince çizgiler hoşuma gitmedi. Forumda daha önce paylaşılmış olan çizgisiz kırmızı forma çok daha asil duruyordu.

Kumaş kalitesini ise vasat bulmuş olmakla beraber genel itibarı ile formalardan memnun olduğumu söyleyebilirim.

Bir iki kelam da şu GS Store lara.

Bugünün vermiş olduğu gazla Antares GS Store dan daldım içeri. Amacım kendime 2 adet forma, 5 yaşındaki oğluma da mevsim şartlarına uygun olabildiğince ürün almaktı.

Formaları aldım ama oğluma hiç bir şey alamadım. Nedeni ise 4 - 6 yaş arası hiç bir ürün yoktu.

Sorduğumda ise pervasızca bir 'ürün kalmadı' cevabı aldım.

Nasıl olur da bir yaş grubunun tüm ürünleri bitene kadar bir Allah ın kulu çıkıp da sipariş vermez ya da bu konu ile ilgilenmez aklım almıyor.

Sonra yolumun üstündeki A City Outlet e daldım. Amacım yine aynıydı. Ufaklığa bir şeyler alabilmek. Ama sonuçta aynıydı.

Üstelik buradaki GS Store tamamen yoktu, yani kapanmıştı :eek:

Bir daha böyle gaza gelip ufaklığa bir şeyler almak ister miyim bilmiyorum.

Ankamall daki GS Store un önünden defalarca geçmiş ve aklına hiç gelmemiş biri olarak açıkçası pek ümidim yok.

Düşündüm de aslında, tutarı ne olursa olsun, 3 - 5 kuruşta olsa bugün Galatasaray maddi kayba uğradı.

Asıl üzücü olan bu.

Velhasıl kelam bu GS Store lardan bir halt olmaz.

Arkadaşlar parçalı forma yakalı olduğu için orta kısmından pat geçiyor. Hala Türk bayrağı neden sağ tarafta demeyin artık. :eek:

Ekli dosyalar

• habberci-net-iste-real-madridin-yeni-formasi-109942.jpg
    habberci-net-iste-real-madridin-yeni-formasi-109942.jpg
    20.9 KB · Görüntüleme: 55
  • tumblr_m33rn8Yp0M1r8h8t3.jpg
    tumblr_m33rn8Yp0M1r8h8t3.jpg
    29.8 KB · Görüntüleme: 38
  • images.jpg
    images.jpg
    6.3 KB · Görüntüleme: 41

---

Berat kardeşim ufak bir hata yapmış :)

Futbolcu Forması:

" Formada T bant ve Lazer delikleri VARDIR. Dar kesim kalıptır... Fiyatı tahminen 200-250 TL civarıdır ."

parc3a7alc4b1.jpg

Taraftar Forması :

" Formada T bant ve Lazer delikleri YOKTUR. Bol kesim kalıptır... Fiyatı 119 TL'dır ."

par.jpg

Üst Alt