Yeni Sezon FORMALARIMIZ ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Sezon FORMALARIMIZ !

Cevap: Yeni Sezon FORMALARIMIZ !

1223474052arda_millisevinc.jpg

Beyler ordaki resim bu resim gerçek o değil o.Hala bir umudumuz var.Saç şekline sakallara bakın birebir aynısı.Onun üstüne ps yapılmış.

Kim bulmussa iyi yakalamis,onemli bir ayrinti.Bende supriz yapmalarini bekliyorum .O kadar bilgi ,istihbarat yanlis olamaz.

Parçalıdaki yaka parçalının kırmızısından daha açık.Farkederseniz milli formanın yakası beyaz olduğu için ton farklılığına sebep olmus olabilir.

gsformaları.com da biri böyle demiş haklı da.

612.jpg

616.jpg

Oklara dikkat edin arkadaşlar.İlk resimde parçalının sol tarafı kırmızı sağ tarafı sarı ancak 2.resimde alt taraftaki kutucuklardan yola çıkarak parçalının sol tarafının sarı olduğu sağ tarafının kırmızı olduğudur..Yani benim burdan çıkardığım ilk resim bilerek sızdırılmış olabilir Nike süpriz yapmak istiyor olabilir veya biz öyle sanıyoruz :(

612.jpg

616.jpg

Oklara dikkat edin arkadaşlar.İlk resimde parçalının sol tarafı kırmızı sağ tarafı sarı ancak 2.resimde alt taraftaki kutucuklardan yola çıkarak parçalının sol tarafının sarı olduğu sağ tarafının kırmızı olduğudur..Yani benim burdan çıkardığım ilk resim bilerek sızdırılmış olabilir Nike süpriz yapmak istiyor olabilir veya biz öyle sanıyoruz :(

sari-kirmizi isterük

:D

Biz forma derdindeyiz elin adamlari ise küme düsme derdinde :asd:

Allahim iyi ki GALATASARAYLIYIM.

612.jpg

616.jpg

Sen öyle sanıyorsun panpa.O gösteridğin öteki kırmızı pixel kol.Gölgeye dikkatli bak anlarsın zaten direk.Öteki taraf yine kırmızı.İki foto alt alta tam gelince de çıkan resim

kol ve sağ tarafı gösteriyor.

Formalar bu olamaz.Olmamalı.Bu kadar değildir heralde.Nike? Adidas mor pembe derken hiç olmazsa Aslan forma gibi 2288 gibi konseptli formalar hazırlamıştı.

Benim bildiğim nike bizi eskişehirle aynı kategoriye koymaz.Koymamalı

Dedigimiz gibi sirf tepkileri olcmek icin cikarilmis katalog formasi soylentisi.Son gelen haberler ozel tasarim oldugu yonunde,Hollanda meselesi dogruymus.Zaten o kadar istihbaratin toptan yanlis cikmasi olcak is degildi.

x4j705.jpg

Korsanını çıkarmışlar bile hayırlı olsun.En azından "sarı" mız gerçek "Galatasaray Sarısı"

Bakın ne buldum

adszsad.png

Artık çocuk gibi olduk ne deseler inanıyoruz adam akıllı bişey çıksın artık ya.

Yalnız bnen umutöfkeli ye de pek güvenmiyorum şimdiye kadar bişey bildiğini görmedim.

açılan resimlerdende anlaşıldığı üzre bu işte yeni parçalı lamı cimi yok başka maalesef umarım diğerleri bari özel bişi olur

10827.png

Üst Alt