Yeni Skandal! (Demirören-A.Koç-N.Özdemir Diyalogu) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Skandal! (Demirören-A.Koç-N.Özdemir Diyalogu)

Cevap: Yeni Skandal! (Demirören-A.Koç-N.Özdemir Diyalogu)

Bu kadarını da yapmamışlardır, yani yok artık o kadar da değildir :mad:

Montaj deyip gecerler. :f

montaj olup olmadigini bile anliyabiliyor bu

531386_395536940477616_188593887838590_1251579_936249670_n.jpg

bu olayı tweter olan baksın diyorum? nerden çıkmış ne kadar kişi takip etmiş bakmak gerek. hatta bu konuyu konuşanların twetleri bakmak lazım. şirket tweeteden bir gireyim bakayım..

tdkarlıbel

yd şimdi uyayamıyordur sıkıntı basmıştır diye twit atmış

Bu ülkede kimler neler neler söyledi de; yerlerinden 1 mm bile ayrılmadılar. Burası Türkiye; Kuzey Avrupa değilki istifa etsinler, Japonya değil ki intihar etsinler. Burası Türkiye; "minareyi çalıp kılıfını hazır edenlerin" , "saman altından su yürütenlerin" ülkesi...

Bizde lobi diye bir şey yok bunu kafamıza sokalım sonra orda burda güçlüyüz diye atıp tutmayalım.Eğer biz şikeden dolayı aynı şeyler yaşasaydık şuan amatör kümede olurduk veya kulüp batardı ne güçlü lobileri varmış arkadaş anlamadım herkes feneri kurtarma peşinde.

bizim başımıza gelme olasılıgı yok. BİZİM KLÜBE durmadan batacak dendi hala ayakta. futbolcular para alamadıgı sezon şampiyon oldu. uefa kupasını alırken bile para alamıyordu topcular. kimsenin feneri düşündügü felan yok. kaybedeekleri paraları düşünüyorlar. hala bunun farkında degilsiniz.

Talip Doğan Karlıbel‏@TDKARLIBEL

SON DAKİKA: TFF ve DEMİRÖREN Galatasaray ve Beşiktaştan özürdilemdiği taktirde. NİHAT ÖZDEMİR ve DEMİRÖRENİN Görüşmeleri kamuoyuna

rota haber diye bir site imiş.

Talip Doğan Karlıbel‏@TDKARLIBEL

SON DAKİKA: TFF ve DEMİRÖREN Galatasaray ve Beşiktaştan özürdilemdiği taktirde. NİHAT ÖZDEMİR ve DEMİRÖRENİN Görüşmeleri kamuoyuna

rota haber diye bir site imiş.
güvenmiyorum bu adama artık. dün tamer yelkovana 3/3 ret geldi demişti. adam dışarı cıktı:eek:

Güzel pazarlar bunu, gençler can güvenliğimi sağlarsanız bu tarz bi haber yayınlayıp dünya çapında duyurur ve alacağım şantaj parasıyla Hawaiiden kart atarım. Ya da Ogün Samast gibi bi bebe bulup temizlerler beni. Ne dersiniz, riske gireyim mi?

ebru hatay ‏ @GfbHatay

@TDKARLIBEL mehmet berk zekeriya rasim ozan kütahyalı sen ve bir kişi daha görüştünüz otelin terasında o kişi kim söyle talip :D

Güzel pazarlar bunu, gençler can güvenliğimi sağlarsanız bu tarz bi haber yayınlayıp dünya çapında duyurur ve alacağım şantaj parasıyla Hawaiiden kart atarım. Ya da Ogün Samast gibi bi bebe bulup temizlerler beni. Ne dersiniz, riske gireyim mi?

valllah hacı. böyle bir kayıt varsa, yayınlamak çok şey ister. ama bu konuları açan karlıbel gibi bazıları başı dertde girer.

bunun yayılanayın arkasında cemaat yoksa, buyrun o zaman cemaatle cenaze namazına.

bizim başımıza gelme olasılıgı yok. BİZİM KLÜBE durmadan batacak dendi hala ayakta. futbolcular para alamadıgı sezon şampiyon oldu. uefa kupasını alırken bile para alamıyordu topcular. kimsenin feneri düşündügü felan yok. kaybedeekleri paraları düşünüyorlar. hala bunun farkında degilsiniz.

Olmayacak şey yok hadi oldu da kendini bilmez bi başkan yaptı böyle bir şey.Ben zaten kimse zevkinden feneri düşünüyor demedim lobileri güçlü dedim her yerde adamları var dedim bizde olmayan şey,istediklerini yaptırıyorlar amaç para veya değil.Aynısı bizim başımıza gelse gelişmeler böyle olmazdı.

böyle bir konu bizim adımıza olsaydı tüm medya bizi asardı keserdi.

şükür olun ki temiz kaldık, temiz olamay devam edecez.

bu haberi paylaşan veya twiter gündeme atan ahmet memiş rota haber - haber koardinatörü.

yazarlar kısmına baktığınızda çoğu ismin cemaatle ilişkisi var.

bekleyip görücez yarın.

valllah hacı. böyle bir kayıt varsa, yayınlamak çok şey ister. ama bu konuları açan karlıbel gibi bazıları başı dertde girer.

bunun yayılanayın arkasında cemaat yoksa, buyrun o zaman cemaatle cenaze namazına.

Başbakan YDyi çizdiyse olur dostlar bu iş :)

skandal kelimesinin altını boşalttılar be hergün yeni bir olay

Üst Alt