Yeni Skandal! (Demirören-A.Koç-N.Özdemir Diyalogu) - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Skandal! (Demirören-A.Koç-N.Özdemir Diyalogu)

Cevap: Yeni Skandal! (Demirören-A.Koç-N.Özdemir Diyalogu)

Şu an zaten spora siyaset bulaşmış durumda istesekte istemesekte ucu siyasete dokunuyor

devlet bile neyin peşinde nasıl kurtulucaz bu pislikten tek yol uefa ile fifa..

biktim bu tur haberlerden... yok ben bilgi aldim ama aciklamiyorum... yeter artik ya!

Baransu da ayni sekilde bana gelen haberler, iceride adamlarim var, bana baska konusuyorlar..

cikart ortaya yeter artik, herkes konusmayi cok seviyor ama is ise gelince hic bir yerden ses yok!

bu haber gercekse direk yayinliyacaksin, neyi bekliyorsun... kimi tehdit ediyorsun?

"cemat " bizim icin ....... haril,haril calisiyor!

:sgr: :sgr:

dogruysa

hemen istifa ederler zaten cünkü onurlu insanlar

:Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol:

mehmetbaransu ‏ @mehmetbaransu

Haber kaynaklarimdan biri aradi. Ali Koc Demiroren ses kaydinin kucuk bir bolumunu dinletti. Sanirim ortalik fena karisacak.

Yanıtla Retweetle Favorilere ekle

Cevap: Bomba Gibi Ses Kasedi

--------

vcxvxcxc.png

cifte sevinc olacak bugün! :asd:

Baransuya inanirim ben

Olay dogru kac kisi dinlemis,insallah güme gitmez saglam ellere gecmistir.

Bende derdim ...........neden Aysal baba Amerikaya gitti :D :D

:sgr: :sgr:

mac sonu bu kaydi dinleteceksin stad´ta :lol:

Beyler burada görünen o ki, fenerin mevcut yönetimine mesaj gönderiliyor artık bu işi fazla karıştırmayın yoksa sizede dokunmaya başlayacağız.Verilecek olan cezalara karşı gelmeyin gibisinden medya aracılığıyla baskı yapılıyor, ve bunda yıldo da baş aktör.

KOC ailesi ne yapar bilmem ama bu defa yd babasindan kesin dayak yer :)))

Ama zevkli olacak bu iki ailenin yali bebelerinin emniyete götürülmesini seyretmek.

Bu gün kanaltürk de AKP milletvekili Şamil Tayyar ı izledim, görünen o ki hükümet geçmiş ve mevcut federasyon yönetiminin işi eline yüzüne bulaştırmasından dolayı ortaya çıkan kaostan müthiş rahatsız olmuşlar ve galiba artık şeriatın kestiği parmak acımaz noktasına gelinmiş ve galiba feneri gümletecekler.

Ayrıca Aziz ve fener yönetiminin yürüttüğü kampanya ve buna destek veren medyadan da rahatsız olmaya başlamışlar ve bunların aslında ergenekondan içeri alınan ulusalcılarla beraber kampanya yürütmeye başladıklarını okumuşlar, olay bu noktadan sonra değişik bir hal alacak gibi ve fenerin hiçde lehine olacak gibide durmuyor.

Şamil Tayyar , çok dikkat edilmesi gereken, söyledikleri şey dikkate alınması gereken bir adamdır.

Bu gün kanaltürk de AKP milletvekili Şamil Tayyar ı izledim, görünen o ki hükümet geçmiş ve mevcut federasyon yönetiminin işi eline yüzüne bulaştırmasından dolayı ortaya çıkan kaostan müthiş rahatsız olmuşlar ve galiba artık şeriatın kestiği parmak acımaz noktasına gelinmiş ve galiba feneri gümletecekler.

Ayrıca Aziz ve fener yönetiminin yürüttüğü kampanya ve buna destek veren medyadan da rahatsız olmaya başlamışlar ve bunların aslında ergenekondan içeri alınan ulusalcılarla beraber kampanya yürütmeye başladıklarını okumuşlar, olay bu noktadan sonra değişik bir hal alacak gibi ve fenerin hiçde lehine olacak gibide durmuyor.

Şamil Tayyar , çok dikkat edilmesi gereken, söyledikleri şey dikkate alınması gereken bir adamdır.

Şamil Tayyar şike konusunda Recep Tayyip Erdoğan'ın zıt görüşündedir. Çok mücadele etti şike cezalarını hafifleten yasa meclisten geçmesin diye ama Erdoğan yasanın geçmesini isteyince yasa geçti.

Şamil Tayyar bu yüzden akpde istenmeyen adam. Hükümet feneri yalamaya devam ediyor, sadece hükümet değil her mahkemede bulunan chp ve mhplilerde...

Adamlar oy kozunu kullanıyorlar. Bizimkiler de size oy veriyoruz diye en üst ağızdan selam çakıyorlar.

ne oldu ses kaydına dibinemı yandı bırakın su konsantrasyonu bozmak için yapılan haberlerı tek gerıye kalan uefadır onlarıda gorecegız

TDK ile Baransu bu aksam yok ortalikta,insallah bu kayitlarla cikarlar ortaya.

Adnan "Mehmet Baransu'nun elinde bu kayıt." dedi. Ama TDK ben de dinledim Baransu'da değil dedi.

Üst Alt