Yeni Stadımızda Gördüğünüz Eksiklikleri Bize Yazın - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Stadımızda Gördüğünüz Eksiklikleri Bize Yazın

Cevap: Yeni Stadımızda Gördüğünüz Eksiklikleri Bize Yazın

Ya link düzgün mü bilmiyorum ama stadın şu sari ağırlıklı resimdeki gibi sari ve bordo(kenar ve köşeler özellikle) olsa harika olur ...ve çatıya dev bir Galatasaray logosu.... Biraz guzel görünmesi lazım mabedimizin

aslantepe tt arena - Google'da Ara

Edit... 16. Resimmiş yine düzgün link atamadım :sad007:

bence inanılmaz guzel rakibi baskı altına alan bir statdımız var her maça giden biri olarak söylüyorum eksikleri yokmu tabiki var ama bu stadın kıymetini bilmeliyiz.

eksigi yok diyen arkadaslara sasiriyorum :)

siz herhalde kisin donarak mac izlemeyi normal zannediyorsunuz.. arkadaslar dunyanin hic bir modern stadinda seyirci donarak mac izlemez..

Işıklandırmada problem olabilir .. Tribünler gözükmüyor maçlarda izlerken :D .. Gitme imkanım olmadı daha mallasef ..

Karabük maçına gittim dondum hasta oldum en büyük sıkıntı ısıtma!! Sonrada ulaşım sorunu metroda bozuldu tuzu biberi oldu...

Buz gibi stad yahu.Donduk dünkü maçta.Taraftarların maça neden gelmediğini tam anlamıyla anlamış ve hak vermiş bulunuyorum.Ayrıca stadın içinde veya çevresinde yemek yiyebilecek doğru düzgün hiç bir yer yok.geçtiğimiz maçta 3 kişi 3 sandviç + 3 ayrana 40 lira vermek zorunda kalmıştık.buna da mutlaka çözüm üretmeliler.istanbul içinde yaşayanlar için çok büyük problem değil ancak çevre illerden gelenler için (bizim gibiler) büyük bir problem bu.

Buz gibi stad yahu.Donduk dünkü maçta.Taraftarların maça neden gelmediğini tam anlamıyla anlamış ve hak vermiş bulunuyorum.Ayrıca stadın içinde veya çevresinde yemek yiyebilecek doğru düzgün hiç bir yer yok.geçtiğimiz maçta 3 kişi 3 sandviç + 3 ayrana 40 lira vermek zorunda kalmıştık.buna da mutlaka çözüm üretmeliler.istanbul içinde yaşayanlar için çok büyük problem değil ancak çevre illerden gelenler için (bizim gibiler) büyük bir problem bu.

oha

edit: yani oha yuhh 3 sandviç 3 ayran 40 TL?

yuh yani hakikaten yuh

isitma sistemi sart,stadi göremedim ama giden herkes soguktan sikayetci,üstü kapatilmali gördükki kisin yagan kar v.s zemini oynanmaz hale getiriyor,güneste özel olarak cimlere verildiginden kapanmasi kis ayindan elzem olur.

Stadin ulasimi hastane ile cözülücek deniyor,külüp zaten orda yetkili degil,karayollari genel müdürlügünde ama sanirim bir zaman yapilir,uzaktan bu kadar kismetse gittigimizde incelecegiz artik :D

dün cidden soguktan hıcbır yerımı hıssetmedım ve asıl şaşırtıcı olan ayazaga bölgesi karla kaplıydı..burası istanbulmu dıye kendı kendıme sormadım degıl:) stada cıdden ısıtıcı şart koltuklara oturamıyor ınsanlar.

Herşeyden önce yemekler çok pahalı yukarda arkadaşın dediği doğru bir sandviç 15 lira bence yemek konusu çok çok büyük bir etken taraftarın stada gelip gelmemesinde ve tabiki ısıtma...

Üst Alt