Yeni Stadımızda Gördüğünüz Eksiklikleri Bize Yazın - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Stadımızda Gördüğünüz Eksiklikleri Bize Yazın

Cevap: Yeni Stadımızda Gördüğünüz Eksiklikleri Bize Yazın

maraton alt fiyat ne kadar? (Kapalı)

fb'li angutların yeni lafı bu oldu. Stadınızı dolduramıyosunuz

Allah aşkına bizim ne kadar onların ne kadar?

32 bin kişi izlemiş bugünkü maçı. Sivas maçını 43 bin Ajax maçını 40 bin kişi izlemiş. 38 bin ortalama falan yapıyor. Takım çok kötü olmasına rağmen bence güzel rakamlar. O fb lilere sor takımları çok iyiyken bile ortalama kaç bin kişiye oynuyorlar. Ben söyleyeyim 30 bin ile 35 bin arası ortalamaya oynuyorlar kendileri sonra bize bok atıyorlar

bu takıma bu taraftar bile fazla.türkiyenin en buyuk taraftarı Galatasaray taraftarıdır.biraz iddiamız olsa en az 45000 ortalamaya oynarız.şu rezalet durumda bile 32000 kişi gitmiş maça biride bendim:D

maç çıkışı cidden sorun,metro otaparkı rezalet,toz toprak oluyor her tarafınız araba ile beraber.

bu takıma bu taraftar bile fazla.türkiyenin en buyuk taraftarı Galatasaray taraftarıdır.biraz iddiamız olsa en az 45000 ortalamaya oynarız.şu rezalet durumda bile 32000 kişi gitmiş maça biride bendim:D

maç çıkışı cidden sorun,metro otaparkı rezalet,toz toprak oluyor her tarafınız araba ile beraber.

zamanla çözülür bütün sorunlar :)

O değil deplasman tribününde büyük sıkıntı var.O tribünün altında oturan arkadaşım üstlerine sidik torbaları hatta viski şişesi(!) fırlatıldığını söyledi.Eskişehirlilerin attıklarından kafası yarılan olmuş.Türkiye'de deplasmana gelen taraftarların aranmadığı bir gerçek,daha kötü olaylar çıkabilir cahillerin elinden,önlem alınmalı.

çok rahat bir biçimde evime döndüm yarım saat metro kuyruğunda durmaktansa yarım saat başka bir yolla evime gittim hemde aynı ücrete

32 bin kişi izlemiş bugünkü maçı. Sivas maçını 43 bin Ajax maçını 40 bin kişi izlemiş. 38 bin ortalama falan yapıyor. Takım çok kötü olmasına rağmen bence güzel rakamlar. O fb lilere sor takımları çok iyiyken bile ortalama kaç bin kişiye oynuyorlar. Ben söyleyeyim 30 bin ile 35 bin arası ortalamaya oynuyorlar kendileri sonra bize bok atıyorlar

ama bizim stad yeni açıldı normal bence.

O değil deplasman tribününde büyük sıkıntı var.O tribünün altında oturan arkadaşım üstlerine sidik torbaları hatta viski şişesi(!) fırlatıldığını söyledi.Eskişehirlilerin attıklarından kafası yarılan olmuş.Türkiye'de deplasmana gelen taraftarların aranmadığı bir gerçek,daha kötü olaylar çıkabilir cahillerin elinden,önlem alınmalı.

İnsanca maç izleme keyfini kendi elleriyle tepiyor ve kafese kapatılmayı hakediyorlar bu durumda...

Stadla olarak en kötü şey ses sistemi berbat... Ses çok boğuluyor hiçbirsey anlasımıyor...

metroya binmek yarım saatimizi aldı. ayrıca fiyatlar çok pahalı bi öğrenci bu paraları veremez. zamanla düzelir diye umud ediyoruz hayırlısıyla şu imzaları atsınlarda seneye daha iyi olacağı kesin.

Şu maraton tribünler önündeki tel örgüler kalksın görüntü çok kötü oluyor hem izleyenlerede eziyet oradaki.

metroya binmek yarım saatimizi aldı. ayrıca fiyatlar çok pahalı bi öğrenci bu paraları veremez. zamanla düzelir diye umud ediyoruz hayırlısıyla şu imzaları atsınlarda seneye daha iyi olacağı kesin.

Ücretsiz seferler vardı.Valla ulaşım çok rahattı dün.Mecidiyeköyde Carrefour'un orda toplandık.Topluca İETT ile gittik.

bana da cimler cok yumusak gibi geldi, patir patir dagiliyor en ufak hamlede, sonlari kadir has stadi gibi olmasin,korkuyorum :(

İyide yeni stad bu.Gidenlerin çoğu meraktan.Mesela seneyede takım böyle olursa bu ortalama olmaz.

Misafir tribünden su şişeleri, ayranlar, içine işenmiş pet şişeler yağdırıldı bulunduğumuz tribüne. Alt kata alırlarsa aynısını bizim üst kattakiler yapar. En iyisi misafirin 3 tarafını da boydan boya tel örgüyle kapatmak, yoksa olmayacak bu iş. Ayrıca ASY'e nazaran maça gelen çok sayıda çocuklu aileler var,, maçta görememiştm ama çocuklardan bir tanesine şişe gelmiş, ölüyormuş az kalsın. Yazıktır..

3 maçla yaklaşık 250 maçı karşılaştırmışsın.Ölçü değil bence.

Eskişehir maçında stadtaydım.Rakip taraftar yeri gerçekten çok kötü bir yerde.Altlarında bizim taraftarlar var hafif sola doğru.Attıkları tepelerine geliyor ki zaten şişe atarak bir çocuğu öldürüyorlardı.Buna acil bir çözüm bulunmalı.

Üst Alt