Yeni Teknik Direktörümüz Frank Rijkaard - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Teknik Direktörümüz Frank Rijkaard

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yeni Teknik Direktörümüz Frank Rijkaard

Yönetime sallayanlara kapak olsun diyorum.Ve transferin keyfini çıkarmaya devam ediyorum.:)

Kimleri alırız artık bilemiyorum.:D

İyi transferler bekliyorum. Bu hocaya 10 mio € verilmeyeceğini babamda bilir. Yada sözleşmesi biten oyunculardan gelicek.

Galatasaray Kulübü, Bülent Korkmaz ile yollarını ayırmasının ardından teknik direktörlük için Hollandalı teknik adam Frank Rijkaard ile anlaştı.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, “Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı teknik direktörülüğüne Frank Rijkaard getirilmiştir. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz” denildi.

17.30'DA GELİYOR

İlk bilgilere göre Rijkaard ile 2 yıllık bir sözleşme imzalandığı ve ünlü hocanın bu akşam saat 17.30'da İstanbul'a geleceği açıklandı. Ayrıca Hollancalı teknik adam için saat 20.00'da imza töreni düzenleneceği belirtildi.

FRANK RİJKAARD'IN KARİYERİ

Başarılarla dolu bir futbolculuk kariyeri olan Rijkaard; Ajax, Sporting CP, Real Zaragoza ve Milan gibi takımlarda forma giydi. Frank Rijkaard, İtalaya'nın Milan takımında gösterdiği performansla efsane oyuncular arasına girdi.

TEKNİK DİREKTÖRLÜK KARİYERİ

1998–2000 / Hollanda Milli Takımı

2001–2002 / Rotterdam

2003–2008 / FC Barcelona

bence hava limanında şu besteyle karşılanmalı

we are the best

we are the best

we are the best frank rijkaard

we are the best,we are the best

we are the best frank rijkaard.........

Nereden çıktı bilmiyorum ama Van der Vaart haberleri dolanıyor etrafta. Sadece doğru olması için dua ediyorum.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt