Yeni Transfer KAP'a Bildirildi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Transfer KAP'a Bildirildi!

Cevap: Yeni Transfer KAP'a Bildirildi!

mariachi

En büyük sarhoşluğumuzu anlatalım hadi

"Bir yaz günüydü hava rüzgarsız deniz durgun mehtaplı bir gündü.Arkadaşlarla toplanıp mangal yapmaya karar verdik.herkes alkolünü kendi alacaktı.Ben öküz gibi gittim votka aldım.Alsana rakı ah ulan gençlik.Tecrübe eksikliği işte.Derken mangal yandı etler tavuklar pişti.Herkes şarkı söylüyordu.Votka şişesi ne ara biiti de rakıya geçtim ne kadar içtim eve nasıl gittim hala arkadaşlar anlatırlar.Çünkü ben hatırlamıyorum.Ortam ve arkadaşlık güzelse alkol tatlı oluyor.

:):)

yine de söylüyorum alkol iiyi bir şey değil.

İçmeyin sakın.:)

En büyük sarhoşluğumuzu anlatalım hadi

"Bir yaz günüydü hava rüzgarsız deniz durgun mehtaplı bir gündü.Arkadaşlarla toplanıp mangal yapmaya karar verdik.herkes alkolünü kendi alacaktı.Ben öküz gibi gittim votka aldım.Alsana rakı ah ulan gençlik.Tecrübe eksikliği işte.Derken mangal yandı etler tavuklar pişti.Herkes şarkı söylüyordu.Votka şişesi ne ara biiti de rakıya geçtim ne kadar içtim eve nasıl gittim hala arkadaşlar anlatırlar.Çünkü ben hatırlamıyorum.Ortam ve arkadaşlık güzelse alkol tatlı oluyor.

:):)

yine de söylüyorum alkol iiyi bir şey değil.

İçmeyin sakın.:)
kamil abi sende hocanın dedigini yap, yaptıgını yapma modundasın:D

Üst Alt