Yeni Transferlerimiz İçin İlk İzlenimler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Transferlerimiz İçin İlk İzlenimler

Hocam bana sorsan kondisyonu düzelmiş Ontivero'yu Hajrovice tercih ederim..Bak değerlendirme yaparken bile unutmuşum yazmayı maçta da öyle arada bir topla buluştu çok sönük kalıyor oyun içinde..İnşallah beni yanıltır..Fm mantığıyla şöyle görüyorum Hajrovic bizim standartlarda 3 yıldız potansiyele sahip ama şu an 2.5 civarındaçok büyük bir gelişme kaydedeceğini düşünmüyorum ..Ontivero şu an 1yıldız standartında ama potansiyeli 4-4.5 var gibi inşallah yanıltmaz.. Bruma'nın da ilk maçlarında Ontiverodaki hissiyatı almıştım ki çoğu taraftar da benim gibi düşünüyor..

hajrovic sneijder gibi adam. baştan aşşa zeka

Tamam da senin kadronda bu tip kaç adam oynayabilecek.. Ayrıca Sno fiziki olarak gayet diri , şutları çok iyi , pasları oyunu okuması yani Hajrovic Sno'nun 2-3 model altı bir oyuncu.. Sno varken gereksiz gibi geldi bana..Biraz daha kanatlarda oynayabilecek yardıran bir oyuncuya ihtiyacımız vardı..

sen bruma ontivero tarzı diyon. onlarda yardırır yardırır ama son kararı veremez mesela.

ama hajroviç yardırmasada bence maç alabilecek bi adam gibi. bi ara pasına bakar bence

sen bruma ontivero tarzı diyon. onlarda yardırır yardırır ama son kararı veremez mesela.

ama hajroviç yardırmasada bence maç alabilecek bi adam gibi. bi ara pasına bakar bence

Dün Hajrovicin golünde ara pasını atan Ontivero'ydu dikkatini çekerim..Ontivero Bruma'dan da farklı..Hani abartmak istemiyorum belki 20 class altında bir oyuncudur ama oyun şekli Messi'yi andırıyor.. Sadece tarz olarak diyorum çullanmayın üstüme :D ..

Tokatspor'a karşı bile rezil oynayanlar var karşim (Bkz. Chedjou, Umut Bulut)

Futbolcu değil o ikiside ben bu çocuğa Tokat macindan önce sabredin bekleyin diyordum bazilari hirsizlik filan diyordu şimdide çok ovuyoruz bence. Ortasini bulmak lazim. Yoksa Onti sahanin en iyisiydi dun.

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Futbolcu değil o ikiside ben bu çocuğa Tokat macindan önce sabredin bekleyin diyordum bazilari hirsizlik filan diyordu şimdide çok ovuyoruz bence. Ortasini bulmak lazim. Yoksa Onti sahanin en iyisiydi dun.

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zaten abartıya kaçmak saçma olur, sinyaller olumlu diyebiliriz sadece. Şu açıdan söyledim, hani rakip Tokat diyoruz biraz aşağılıyoruz ama, o takıma karşı bile rezil oynayanları görünce diğerleri için umutlanmamak elde değil. Maçlar zorlaştıkça daha da fikir sahibi olucaz elbette.

Dün işyerinde çok rahat izleymemiştim akşam tekrarını izledim..Daha sağlıklı bir değerlendirme yaptığımı düşünüyorum

Veysel baya baya iyi oynamış ön liberoda... Top kesiyor-top kullanıyor-sert oynuyor keza sağ beke geçince de etkili oldu...Veysel ligde benim gözümde bu takımın 1 numaralı sağ bekidir..Eboue gibi bir 10'luk bir 2'lik oynamaz zannımca.. Daha toplasan 1-2 antrenman yapmıştır ama gördüğüm kadarıyla takıma en çabuk alışan oyuncu Veyseldi..

Alex telles yıllardır beklediğimiz sol bekimiz sonunda geldi..İlk yarı epey bindirmeler yaptı 1-2 kez orta yaptı çok da isabetliydi.. Kornerleri de gayet iyi kullandı... Savunma olarak dikkatinizi çekti mi bilmem 2-3 pozisyon çok iyi kademeye girdi ne Riera ne Balta 2 senedir bunları yapmıyordu.. Kesinlikle faydalı olacak bir transfer..

Ontivero tam bizim taraftarın bayılacağı bir eleman.. Aniden hızlanıyor boyu kısa ama bizim Çolak gibi cılız değil kalıbı yerinde... Kondisyon eksiği var..Onu hallederse çok fayalı olabilir Brumanın sakatlığından sonra Ontivero ilaç gibi geldi bana.. Attığı muazzam golün sayılmaması hakemin ayıbıdır..

Burdisso kesinliklde Chedjou'dan faydalı olur...Hamleli bir oyuncu,oldukça sert sakınmıyor Chedjou gibi artı hava toplarında gayet başarılı..Tabi aradığımız stoper mi orası soru işareti ama bana genel olarak olumlu sinyaller verdi..

Umut G. benim adamım.. Hafta sonu muhakkak 18'de olmalı ve 2. yarı oyuna girmeli... Bakın adam Elazığda son 5 dk. girdi gol pozisyonuna girdi dün son yarım saat oyundaydı 2 pozisyona girdi... Umut Bulut 70 dk. forvet oynuyor pozizyonu yok sayılır.. Ayrıca ben Buca'da izlerken genelde Yekta tarzı ön libero gibiydi..Şimdi bakıyorum sanki Arda tarzı oynamaya başlamış..Ayrıca çoğu kişi pasları zayıf diyordu ama dün 2-3 tane etkili uzun pas attı hatta Veyselin golünden önce Hajrovice o pası atan da Umuttu..Velhasıl hem yerli olması herm yeteneğiyle benim hala en umutlu olduğum oyuncu..Gelmeden önce de her konuda yazdım muhakkak alınmalı diye..

Koray çok kısa süre sahada kaldı bir pozisyonda Tokatla elemanın aşırtma vuruş denemsine izin verdi (izlediğim kadarıyla Burdisso orada hayatta vurdurmazdı).. Yalnız Almanya alt yapı eğitimi aldığı belli..Bizim çoğu stoperde olmayan topla orta sahayı geçme alışkanlığı Korayda var.. Dediğim gibi henüz çok kısa süre oynadı sağlıklı değerlendirme yapmak çok zor..

Berk İsmail bu genç oyuncumuz da ilerisi için Umut verdi..Top ayağına gelince gayet sakin ayağımdan bir an önce çıkarayım modunda değil.. Karşı karşıya kaldığı pozisyonda gol yapsa adından daha sık söz edilirdi..Kısa süre oynasa da tarzını Trabzonlu Emre Gürala benzettim ...

Salih için fazla söze gerek yok açık ara en kötü transferimiz..Hoca stoper yedeği olarak düşünebilir diyeceğim ama çok dengesiz her maç ya penaltı yaptırır ya kart görür...Sabri Salihten daha teknik bir oyuncu başka söze gerek yok..

Umut bildiğimiz gibi top tekniği sınırlı sadece mücadele eden bir isim..Chedjou 'da bir gram ilerleme yok hala Danynin ondan iyi olduğunu düşünüyorum.. Yekta çok güzel bir gol attı ama yıllardır bu takımda ligde de şans buldu ama iyi değerlendiremedi..Yedek kadronun klas oyuncusu olmaktan öteye geçemiyor maalesef.. Umut G.'ı alınca Yektayı gönderirler diye düşündüm ama bu şekilde Umut'un forma şansı bulmasına da engel oluyor..Mancini bu konuya acil çözüm bulmalı ya Umut'u hiç almayacktık ya Yektayı göndercektik..

Ahahah hepsi fos çıktı :D Bir daha sen yazma Burdissoyu Thiago Silva yapmışsın hayırdır Chedjouyu beğenmemişsin :D

Ahahah hepsi fos çıktı :D Bir daha sen yazma Burdissoyu Thiago Silva yapmışsın hayırdır Chedjouyu beğenmemişsin :D

işin gücün yok mu la senin 100 yıllık mesajları aramışsın.. Geçen yıl Chedjou'ya sövmeyen mi vardı ? Kendini düzelttiyse helali hoş olsun bir adam şu an iyi diye tüm kariyerinde iyi mi olmak zorunda ? 2.'si torllüğün lüzumu yok Burdisso ne alaka Thiago Silvayla aradığımız stopermi orası soru işareti yazmışım zaten . Ayrıca Burdisso Koray Umut g. ontivero bu adamlara kaç kez şans verildi de benim yazdıklarımın yanlış olduğu kanaatine vardı.. ? Alex Tellese geçen yıl ağzınızın suyu akıyordu bak 1 maçta çözmüşüm adamı bu yıl formsuzsa kendi eşekliğidir ben ne yapayım.. Şurada fail denebilecek tek kişi Veysel'dir onun savunulacak bir yanı yok..

Üst Alt