Yerry Mina: "Benim amacım Barcelona'da başarılı olmak" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yerry Mina: "Benim amacım Barcelona'da başarılı olmak"

249438-large.jpg

Adı Fenerbahçe ve Galatasaray'la da anılan Yerry Mina, Barcelona'da kalmak istediğini işaret etti.

2018 Dünya Kupası'ndaki performansıyla dikkatleri üzerine çeken ve transferin gözde isimlerinden olan Yerry Mina, geleceğine dair açıklamalarda bulundu.

Bir etkinlik kapsamında basın mensuplarının karşısına çıkan Mina, teklif aldığını doğruladı fakat Barcelona'da kalacağının işaretlerini verdi. Şu an yalnızca tatilin keyfini çıkardığını belirten Mina, ''Şu anda tatildeyim ve tatilin keyfini çıkarıyorum. Zamanı geldiğinde hem kendim için hem de ailem için en iyi kararı vereceğim. Teklifler aldım fakat benim amacım Barcelona'da başarılı olmak'' dedi.

Türkiye'den Fenerbahçe ve Galatasaray'ın radarında olan Yerry Mina, Premier Lig'den de Everton'ın yakın markajında.

2018 Dünya Kupası'nda Kolombiya formasıyla mükemmel bir performans sergileyen 23 yaşındaki savunmacı, turnuvada forma giydiği 3 maçta 3 gole imza atarak dikkat çekti.

Goal

Üst Alt