Yetenek Sizsiniz Türkiye 1.si Bilal & Uğur - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yetenek Sizsiniz Türkiye 1.si Bilal & Uğur

Cevap: Yetenek Sizsiniz Türkiye 1.si Sizce Kim Olur ?

:2_thumbs_up_-_anima:2_thumbs_up_-_anima sonuna kadar haklısın hocam burda yunus emre çelik bilal göregen bok yere çıkarıldı finale . iki tane kız sertap erener unutursun şarkısını söylemişlerdi onlar finale gitseydi en azından şarkı dinlemiş olcaktık . Bugü çıkcak bilal göregen yok ben bu parayı aldığımda böyle yapcam böyle etcem kendini acındırcak kazancak parayı hemde hiç bir şey yapmadan

Kim boş yere çıktı bilemem de boş yere elenenler belli benim gözümde. Tabaklarla müzik yapan, plastik borularla müzik yapan ve o iki kız mutlaka çıkmalıydı. Hak yendiği çok belli buralardan.

Zaten o kadar saçma sapık bir yarı final sistemi var ki akıl almıyor.

Örneğin; yarı final 1'de en iyiler yarışıyor, hepsi yarışmayı kazanmak için en büyük aday ama bu 12 en büyük adayın 10'u eleniyor.

Ama yarı final 2'de hiç iddialı olamayacak 12 aday yarışıyor ve 2 tanesi finale çıkıyor.

Böyle saçma bir sistem olabilir mi? Resmen diğer gruplardaki birçok adamın hakkı yendi. Aptal saptal bir statüsü var.

Kim boş yere çıktı bilemem de boş yere elenenler belli benim gözümde. Tabaklarla müzik yapan, plastik borularla müzik yapan ve o iki kız mutlaka çıkmalıydı. Hak yendiği çok belli buralardan.

Zaten o kadar saçma sapık bir yarı final sistemi var ki akıl almıyor.

Örneğin; yarı final 1'de en iyiler yarışıyor, hepsi yarışmayı kazanmak için en büyük aday ama bu 12 en büyük adayın 10'u eleniyor.

Ama yarı final 2'de hiç iddialı olamayacak 12 aday yarışıyor ve 2 tanesi finale çıkıyor.

Böyle saçma bir sistem olabilir mi? Resmen diğer gruplardaki birçok adamın hakkı yendi. Aptal saptal bir statüsü var.

aynen hocam. çok haklısın.

Bilal Avcı & Uğur Karameşe olmasını isterim ama Bilal Göregen kazanacak .

Bilal göremediği, millet acıdığı için çıkardı finale.Yoksa çıkamazdı.Şimdi de kazanırsa diyerlerine çok yazık olur.

27195_105112619516509_100000533151997_147629_45212_n.jpg

:eek:

Kimler kaldı ki gösteri yapmayan?

O basketçi çocuk çıktı mı? Benim favorim o:

Kaya adamlar ve kiss of steps çok iyiydi ama biz burada ikinciyi tartışıyoruz birinci zaten belli.

Bilal Göregen yine saçmaladı yav. Oy almak için bir insan bu kadar yalakalık yapamaz. Türk halkı kesin ve kesin birinciyi Bilal göregen yapcaktır.Sadece Bilal & Uğur ve Hakan Akdoğan kaldı geriye. Birinci Bilal & Uğur ikinci Hakan Akdoğan olmalı bence

Ben grup olarak bakmam ki. O kadar yetenekli bayan yarışmacılar vardı ki elendi gitti hepsi. Birçok adamın buraya neden geldiğini merak ediyorum açıkçası. Ben bass ve tiz sesli iki kızın performanslarını burada izlemek isterdim. Müthiş şarkılar söylüyorlardı. Ama bu ülke bir b.ktan anlamıyor. Yarışmanın adı "yetenek sizsiniz" ama şu finalden sonra bence yarışmanın geleceği "yeteneksizsiniz" olarak değişecek. Formatı baştan aşağıya yanlış bir kere. 500.000 TL kadar ödül verirseniz halk da kalkar paraya ihtiyacı olanı tepeye çıkarır. Adam akıllı, final ve yarı finaller için ayrı bir jüri ayarlanıp doğru düzgün oylamayla eleminasyon yapılsa böyle saçma sapan yarışmalara dönüşmez bu programlar.

Yapmayın bunu artık ya. :(

Üst Alt