Yetenek Sizsiniz Türkiye - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yetenek Sizsiniz Türkiye

Cevap: Yetenek Sizsiniz Türkiye

Simavda 2 sene bulundum bu adamı iyi tanırım bu adam normal değil milleti filan kandırmıyor namı simavda heryerde akıllı deli misali

Bilal Göregen umarım kazanamaz bence ( büyük bir ihtimal o kazanacak ),onun yaptığı yetenek değil ki,insanlar acıdıkları için oy veriyorlar.

Bilal görmeden çalıyo aga,neresi yetenek değil,sizin övdüğünüz çocuklarda tam bir özenti hani.

Gözü görmeyenlerin çalacağı en kolay şey darbukadır . Ve yazdığı rap parçalarıda 5-6 yaşındaki çocukta yazar . Saçma sapan metinler . Bilal&Uğur çok yetenekliler istedikleri kadar çalıntı desinler danslarına sonuçta bu çocuklar müthiş bir şekilde dans ediyorlar .

Yahu Bilal'den banane ben Bilal çok iyi demekdim,sadece yetenek demek istedim.O gençlerin yaptığı haraketler,videodaki lavuklarınkiyle birebir.Aynı şeyleri yaptılar diye özenti olmuşlar demiyorum.Çocuk 1 sene önce başlamış böyle bi dansa videodaki lavuklarda 2008'de ünlü oldular işte..İzlemişler merak salmışlar anlıyacağın.

Ayrıca;

Yetenek kesinlikle bu bence.

YouTube - Mr Methane - Britain's Got Talent - Show 5

:asd:

Ben evet diyorum.

yeteneksizsiniz_b.jpg

Hani lo nerdesin ? :eek:

Üst Alt