Yeter Artık Milliyet - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeter Artık Milliyet

Cevap: Yeter Artık Milliyet

Dün ben koymuştum siteye de kaldırdılar. Attıkları başlığa bak: "Kupası Olanları Susturma Vakti" Lafa gelince de "ben anlamıyorum nasıl olur da bir Türk Avrupa'da Türk takımını desteklemez" oluyor..

Serefsizler şu baslığa bakın

Nevzat dindar senin :mad:

SerefSiz heriffff

laptop_disgruntled.gif

Dün ben koymuştum siteye de kaldırdılar. Attıkları başlığa bak: "Kupası Olanları Susturma Vakti" Lafa gelince de "ben anlamıyorum nasıl olur da bir Türk Avrupa'da Türk takımını desteklemez" oluyor..

yooo yanlışın var bir Türk her zaman avrupada Türk takımını destekler.biz bu zamana kadar bütün Türk takımlarını destekledik.TS,Bursa, vb gibi.sorun yok yani.böyle ne idüğü belirsiz takımları desteklemiyoruz sadece o kadar.

Serefsizler şu baslığa bakın

Nevzat dindar senin :mad:

nevzat dindar denilen aşşağılık adamın geçmişte Galatasaraylı biri ile annesi arasında pekte hoş şeyler geçmemiş anlaşılan.bu öfken,bu kin ve bu nefret başka türlü olmaz.benfica bunlara koyduktan sonra daha bir vahşi oldular ya.sanki böyle yetmemiş de biraz daha koyulmasını istiyorlarmış gibi bir halleri var.sanırım 33. hafta koyunca iliklerine kadar rahatlayacaklar şerefsiz köpekler.

Fanatik,Milliyet,Hürriyet feneri kolluyor.Seten'in Vatan'ı yalancı.Geriye AMK kalıyor.GDO'lu ürünler gibi bu gazeteler.

Milliyet, Fanatik, Fotomaç, Hürriyet açık açık GS düşmanlığı yapıyorlar. Dün Posta gazetesinin spor sayfasına baktım orada da fb bölümünde haberlerde "fb coşuyori Alper transferi ile GS'a tarihi çalım atıp şoka uğratan fb ......." diye bir haber vardı...

Üst Alt