YETER! | Siirt ve Hakkari'de 7 şehit - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

YETER! | Siirt ve Hakkari'de 7 şehit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: YETER! | Siirt ve Hakkari'de 7 şehit

igreniyorum bu zihniyetten her kürt kökenli vatandaşımızı bu olayların içine katıyoruz:mad:

Askerlerimizdende kürt kökenliler var yapmayın lütfen ya

O maçta istiklal marşını yuhalayan ister kürt ister arap ister yahudi olsun benim için şerefsizdir o marşı yuhalayanı savunanları burada görememek tesadüf değildir.

Dikkat edersen istiklal marşını yuhalayan diye belirtmişim tüm stad değil karın ağrısı olmasın hiç faşist değilim terörist sevmiyorum.

Cevap: YETER! | Siirt ve Hakkari'de 6 şehit

Bakın şimdi açılıma karşı çıkanlar faşist olarak adlandırılıyor, insan haklarına karşısın deniyor, hata sazan(sezen)lar iki yakası bir araya gelmesin diyor. Ama şehit olunca kimse çıkıp yeter açılım yapıyoruz niye kurşun sıktın demiyor, benim askerim ölmeye devam ediyor analar ağlıyor. Madem açılım yapacaksın ilk şart şu olmalı: teröristler dağdan insin Türk adaletine güvensin sonra biz açılırız yeter ki analar ağlamasın. Ama biz napıyoruz, öldürüyorlar askeri ortamı yumuşatın, sonra çıkıp özerklik istiyorlar ortamı yumuşatın, kürtçe eğitim istiyorlar ortamı yumuşatın, apo ya af istiyorlar ortamı yumuşatın ya yok ebesinin ....

O maçta istiklal marşını yuhalayan ister kürt ister arap ister yahudi olsun benim için şerefsizdir o marşı yuhalayanı savunanları burada görememek tesadüf değildir.

kardeşim savunmuyorum !!

Sadece birkaç kendini bilmezin yaptıgı davranışlar yüzünden tüm kürt kökenli vatandaşlarımızı suçlamanızı yanlış buluyorum

Bakın şimdi açılıma karşı çıkanlar faşist olarak adlandırılıyor, insan haklarına karşısın deniyor, hata sazan(sezen)lar iki yakası bir araya gelmesin diyor. Ama şehit olunca kimse çıkıp yeter açılım yapıyoruz niye kurşun sıktın demiyor, benim askerim ölmeye devam ediyor analar ağlıyor. Madem açılım yapacaksın ilk şart şu olmalı: teröristler dağdan insin Türk adaletine güvensin sonra biz açılırız yeter ki analar ölmesin. Ama biz napıyoruz, öldürüyorlar askeri ortamı yumuşatın, sonra çıkıp özerklik istiyorlar ortamı yumuşatın, kürtçe eğitim istiyorlar ortamı yumuşatın, apo ya af istiyorlar ortamı yumuşatın ya yok ebesinin ....

Güzel kardeşim kimle niye masaya oturalım.

Barış olsun deniyor ne barışı savaş yok ki barış olsun.

savaş ve barış devletler arasında gelişen olaylardır bizim karşımızda devlet yok teröristler var.

Teröristle de pazarlık olmaz terörist imha edilir.

Olayın Siirt'te maydana gelmesi beni bir ayrı üzdü.

Son yıllarda terörist eylemlerin azalması ile askeri ablukadan çıkmıştı Siirt, fakat Eruh hala teröristlerin Türkiye içindeki 1 numaralı merkezi.TSK'nin giriş çıkışları tamamen tutmasına rağmen hala terörü bitiremediler orda malasef.

Ayrıca açılım bu hainlere değil, hainlerin kontrolü, etkisi altında tuttuğu halka karşı yapılıyor.Bunu ayırt etmek zor değil ama ortaya bir suçlu koymak istiyorsan en kolay yoldu bu.

siz hala açılım diye sayıklayın, bu köpeklerle mi oturcaksınız aynı masaya!?

askerlerimiz birer birer şehit oluyor açılım diye tutturulmuş gidiyor, bu özellikle şehit ailelerine yapılmış çok büyük ayıptır.

yeter artık, şu ABD'nin şu Avrupalıların sözünü kuzu kuzu dinlemeyelim artık, yeter!

sözde kağıt üstünde bağımsız bir devletiz, en ufak olayda danışmadan birşey yapamıyoruz. bu mu bağımsızlık?

yeter artık, bir beğenmediğimiz iran kadar bile duruşumuz yok, yazıklar olsun.

savaş mı çıkacak? çıksın, bu kalleşlere şehit vermekten daha kötü olamaz, yeter!

25 yildir izlenen strateji demekki yanliski bunca insanlarimiz öldü demekki yeni bir yol cizilmesi laazim bu acilimmidir sacilimmidir katilimmidir katliyammidir bilemem.

Yaziklar olsun..Ben böyle aciz bir hükümet görmedim.Türkiye tarihinde bunlar kadar aciz bir hükümet görülmemistir.Hala hicbisey yokmus gibi acilima devam diyor ya..Ulan 7 sehit verdik...SEHIT...Sehitler acilimi engelleyemez diyor..Lafa bak ya.Yahu sen Türk´müsün PKK´limisin? Nasil bir aciklama bu ya?

1 kere de duyalim ki, catismada sukadar terörist öldürüldü..Sifir..Hep bizden gidiyor, hep bizden gidiyor..Nasil catisma bu kardesim?Catismada benim bildigim iki taraftan ölen olur..Ama ben hic teröristin öldürüldügünü duymuyorum....

Yaziklar olsun sizin gibi hükümete ve sizleri oraya laik görüp secenlere..

Bizde sadece bagirmayi, tezahürat yapmayi biliriz, bayrak acariz, saygi durusu yapariz....:mad: YETTI ULAN.....BISEY YAPIN ARTIK....ATAM NERDESIN...

ÜLKENI YOK EDIYORLAR ATAM...UYAN ARTIK ATAM...GERI DÖN ATAM....

Olayın Siirt'te maydana gelmesi beni bir ayrı üzdü.

Son yıllarda terörist eylemlerin azalması ile askeri ablukadan çıkmıştı Siirt, fakat Eruh hala teröristlerin Türkiye içindeki 1 numaralı merkezi.TSK'nin giriş çıkışları tamamen tutmasına rağmen hala terörü bitiremediler orda malasef.

Ayrıca açılım bu hainlere değil, hainlerin kontrolü, etkisi altında tuttuğu halka karşı yapılıyor.Bunu ayırt etmek zor değil ama ortaya bir suçlu koymak istiyorsan en kolay yoldu bu.

Bir çocuk çıkıyor diyor ki pkk benim dayım amcam apo bizim önderimiz resimlerini taşırız.

Bunlar altyapıdan yetişen teröristler başka birşey değil.

Açılım diye muhatab alınanlarda bu şerefsizlerin siyasi kolu başka birşey değil.

Başbuğ açıklama yaptı biz bu durumun içinde olamayız üniter devlet yapımızdan bir gram geri adım atamayız diye.

Hala neyin açılımı neyin ısrarı bu.

Bence sadece o bölgede yerel seçimde kaybedilen oyları geri toplama hareketidir.

Yaziklar olsun..Ben böyle aciz bir hükümet görmedim.Türkiye tarihinde bunlar kadar aciz bir hükümet görülmemistir.Hala hicbisey yokmus gibi acilima devam diyor ya..Ulan 7 sehit verdik...SEHIT...Sehitler acilimi engelleyemez diyor..Lafa bak ya.Yahu sen Türk´müsün PKK´limisin? Nasil bir aciklama bu ya?

1 kere de duyalim ki, catismada sukadar terörist öldürüldü..Sifir..Hep bizden gidiyor, hep bizden gidiyor..Nasil catisma bu kardesim?Catismada benim bildigim iki taraftan ölen olur..Ama ben hic teröristin öldürüldügünü duymuyorum....

Bizde sadece bagirmayi, tezahürat yapmayi biliriz, bayrak acariz, saygi durusu yapariz....:mad: YETTI ULAN.....BISEY YAPIN ARTIK....ATAM NERDESIN...

Bu beceriksiz hükümet yüzünden Atam rahat uyuyamıyor:mad:

Alın size açılım!!! yazıklar olsun böyle devlete! Allah rağmet eylesin şehitlerimize analarına babalarına sabır versin...

25 yildir izlenen strateji demekki yanliski bunca insanlarimiz öldü demekki yeni bir yol cizilmesi laazim bu acilimmidir sacilimmidir katilimmidir katliyammidir bilemem.

İbrahim terör yaklaşık 10 yıl önce bitme noktasına geldi o senelerde izlenen yol doğru yoldu aynen devam edilecekti.

KONTRGERİLLA tek çözüm sert ama tek.

bu olanları sadece bu hükemete yıkman ve hatta bu hükümete oy verenlere yazıklar olsun demen çok yanlış unutmaki pkk denen adi köpekler 60 70 yıldır bü ülkenin sorunu şimdiye kadar bişey yapılmamış sadece TSK olarak bişey yaplımaya çalışılmış ve başarılı olunamamış bu adamlar iyi ve a kötü bişeyler yapmaya çalışıyorlar işte

Bir çocuk çıkıyor diyor ki pkk benim dayım amcam apo bizim önderimiz resimlerini taşırız.

Bunlar altyapıdan yetişen teröristler başka birşey değil.

Açılım diye muhatab alınanlarda bu şerefsizlerin siyasi kolu başka birşey değil.

Başbuğ açıklama yaptı biz bu durumun içinde olamayız üniter devlet yapımızdan bir gram geri adım atamayız diye.

Hala neyin açılımı neyin ısrarı bu.

Bence sadece o bölgede yerel seçimde kaybedilen oyları geri toplama hareketidir.

O insanlıktan nasibini almamış bir yaratıktan başka bir şey değil..Ar damarı çatlamış ki 70 milyonun karşısında bu lafları edebilecek yüzü kendinde buluyor.

Açılımı bende desteklemiyorum.Fakat bunu yapan adamlarında kötü niyeti yok.

Öyle bir duruma geldik milletin önüne Pkk'lıyı koysan yanına da açılımı destekleyen birini koysan ikincisine karşı daha çok nefret duyar.Bu hale geldik, ben bunu anlatmak istiyorum.

Zaten açılımın amacı bölge halkını geri kazanmak dolayısıyla oy da kazanmak.Siyasi bir çıkar olmasaydı zaten kimse elini taşın altına koymazdı.

Güzel kardeşim kimle niye masaya oturalım.

Barış olsun deniyor ne barışı savaş yok ki barış olsun.

savaş ve barış devletler arasında gelişen olaylardır bizim karşımızda devlet yok teröristler var.

Teröristle de pazarlık olmaz terörist imha edilir.

Benim yazımda teröristle masaya oturmak geçmiyor onlar teslim olsun ondan sonra kürdün lazın çerkezin rahatça yaşayacağı demokratik ortamı sağlayalım bazı şeyleride gözardı edemeyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt