Ygs'ye girecek renkdaşlarıma başarılar! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ygs'ye girecek renkdaşlarıma başarılar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ygs'ye girecek renkdaşlarıma başarılar!

Valla herkes o niyetle giriyor ama yolun ortasında fikirler değişiyor. :D

Hukuk istiyosan şimdiden çalış bence.En azından son seneye kadar mat 1 ve geometride eksiğin kalmasın.

Birinci bölümde sorun yok zaten. Sosyal Türkçe Matematikte baya iyi çözüyorum. Fen1'de de yarısından fazlasını çözüyorum. Edebiyat ve Coğrafyam da çok iyi. (Edebiyatta eserleri ezberlemeye başladım). Bir tek mat2 kötü.

sayısalları önce yapıp arka arkaya yaparsak zamanın içine ederiz.. mat-fen arka arkaya çözüldüğü taktirde çok zaman alır ve sosyal boş kalır bu sefer.. sosyal de 1 soru 1 puan kesinlikle yabana atılıcak gibi değil sayısal öğrencisi için..

Valla ben 2005'te ÖSS'ye girmiştim, 90 tane sözel sorusunu 50 dakikada yapmıştım ve 2 yanlış Türkçe, 2 yanlış Sosyalden çıkmıştı.

Bence siz nasıl alıştıysanız öyle çözün.Bu sınav yeni şeylerin deneneceği sınav değil.Riske girmeyin.

Haa bir de sağınızda solunuzda ilginç sesler çıkaran, kitapçığı deli gibi karalayıp tüm dikkatinizi dağıtan birisi olursa hiç çekinmeyin sınav görevlisine şikayet edin.Çok fena dikkatinizi dağıtıyor, benden söylemesi.:)

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum,yarınki sınavda 140 aşarsam açıköğretim tercihi yapabilcekmiyim,2'ci sınava girmem gerekiyormu,eğer girmem gerekiyorsa açıktan okumak için kaç puan almam gerek?,teşekkürler şimdiden.

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum,yarınki sınavda 140 aşarsam açıköğretim tercihi yapabilcekmiyim,2'ci sınava girmem gerekiyormu,eğer girmem gerekiyorsa açıktan okumak için kaç puan almam gerek?,teşekkürler şimdiden.

Bu gireceğin sınavda 140'ı aşarsan AÖF tercihi yapabilirsin. İkinciye girmene gerek yok.

Valla ben 2005'te ÖSS'ye girmiştim, 90 tane sözel sorusunu 50 dakikada yapmıştım ve 2 yanlış Türkçe, 2 yanlış Sosyalden çıkmıştı.

Bence siz nasıl alıştıysanız öyle çözün.Bu sınav yeni şeylerin deneneceği sınav değil.Riske girmeyin.

Haa bir de sağınızda solunuzda ilginç sesler çıkaran, kitapçığı deli gibi karalayıp tüm dikkatinizi dağıtan birisi olursa hiç çekinmeyin sınav görevlisine şikayet edin.Çok fena dikkatinizi dağıtıyor, benden söylemesi.:)

Geçen yıl ben çok rahatsız oldum söyleyemedim ama bu sefer yine olursa şikayet edeceğim.

Tüm sınava gircek kardeşlerimize başarılar umarım başarılır olursunuz.

ben de yarın girecem gitmeden kuru üzüm yiyin :D. bu arada tüm arkadaşlara başarılar.

heycan dorukta bakalım elimizden geleni yapalım. nasip gerisi...

tüm renktaşlara başarılar dilerim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt