Yiğit Gökoğlan Antalyaspor’a Kiralandı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yiğit Gökoğlan Antalyaspor’a Kiralandı

Cevap: Yiğit Gökoğlan Antalyaspor’a Kiralandı

benim anlamadığım o kadar da acil ihtiyaç değilken o kadar para verilip devre arası niye alındı ??

Cevap: Yiğit Gökoğlan Antalyaspor’a Kiralandı

Çok yerinde bir karar oldu.Umarım inşallah oyununu geliştirir ve de seneye takıma hazır bir vaziyette gelir.

Gelmesini isteyenlerden biri olarak hala bu çocuktan umudumu yitirmedim ama beni yaz sezonunda sükut-u hayale uğrattı.

Şöyleki; eğer sezon bittiğinde hiçbir yerlere gitmeyip ,Florya'da kalmış olsaydı,tek başınada olsa tüm yazını kuvvetlendirme idmanlarına vermiş olsaydı,çeşmelerde beach volley yerine kumda bacaklarını kuvvetlendirme antrenmanı yapmış olsaydı.Şuan belkide takımın kadrosundaydı.Evet 23 yaşında ama Sercan gibi inşallah içindeki futbol aşkı ölmez ve de Antalya'da mükemmel bir sezon geçirir,hem kendisine ,hem GS ye ve de hemde milli takıma faydalı olur.

Ben uzun yıllardır hiçbir yerli sağ açığa bu kadar güvenmemiştim.Görmediğimiz türden sprinter,içeri deplase olabilen,biraz savruk oynasada iyi ellerde çok iyi bir futbolcu olacağı kanısındayım.

Bakalım zaman gösterecek yiğit'e dair.Umarım yanılmam.

Üst Alt