Yiğit Gökoğlan Resmen Galatasaray'da - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yiğit Gökoğlan Resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yiğit Gökoğlan Resmen Galatasaray'da

Selçuk İnan, Yiğite çok gol attıracaktır. Özellikle rakipler bastırırken, Selçuk'un ara pası ile topla bulup fişleri çekecektir.

Hayırlı olsun..Yerli rotasyonunda böyle oyuncular lazımdı.

hayırlı olsun demek düşer bize bu saatten sonra inşallah takımımıza yararlı olur. hoşgeldin yiğit.

Konuşma len

Klasik Yunus Can önyargıyla topçu değerlendirme,tek bir konuya takılıp oyuncuya sallama şenliklerine hoş geldiniz:m26:

Ya olm 3 maç falan gördüm ben zaten söylemiştim. İzlediğim kadarıyla bana öyle bi izlenm verdi. İstatistiklere de bi baktım tahmin ettiğim gibiymiş. O parayı boşa atacağımıza sağlam bi adam almak için 3-4 üstüne koyardık.

adam çok kalıpsızz uaaa winger dedinmi sağlam olacak. dünyada 2 winger tanırım biri arsene wenger öbürü right winger keita...

hayırlı olsun böyle genç yeteneklere ihtiyacımız var maliyetide gayet normal iyi yoldayız iyi...

Ya olm 3 maç falan gördüm ben zaten söylemiştim. İzlediğim kadarıyla bana öyle bi izlenm verdi. İstatistiklere de bi baktım tahmin ettiğim gibiymiş. O parayı boşa atacağımıza sağlam bi adam almak için 3-4 üstüne koyardık.

6-7 milyon ediyor o zaman.E üstüne 3-4 daha koyunca üst düzey birini alabiliriz o zaman da.Bu böyle gider.Alternatif olabilicek,genç faklı özellikleri olan,Terimin özellikle istediği birini aldık.Fazla beklenti yok zaten.Katkı verirse ne ala olmazsa da sorun değil.Her hamlemiz yararlı olucak diye birşey yok.

En önemli özelliği hızı ki bizim takımın hücum hattının en önemli eksiği şuan bu.Beklemek gerek.

Hayırlı olsun.

Pek bir beklentim yok. Aydın'dan bir farkı yok, tıpkı Ali Bilgin, Gökhan Emreciksin'in olmadığı gibi. 2.5m euro çöpe gitti bence. 2 sene sonra Serkan Kurtuluş, M.Batdal gibi anca oraya buraya kiralarız.

Konuşma len

Nerede ön yargı, orada Yunus. İleri de tot olup oturmak hiç umurunda olmaz, ne de olsa ben öyle demedim dersin. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt