Yiğit Gökoğlan Resmen Galatasaray'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yiğit Gökoğlan Resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Medyaspor : Galatasaray Amrabat ve Yiğit ile Anlaştı !

Fas ilerleyemez, Amrabat hemen döner zaten :)

Görende Amrabat 5 sene Afrika kupasında kalacak sanar.1 ay olmasın ne olacak sanki.Yiğit-Emre-Kazım-Engin o sürede zaten idare eder..

Amrabat iyi hoşta o da Afrika kupasına gidecek.Gitmeyeydi iyiydi. :/

Yiğiti eleştirenlere birşey demiyorum da amrabat hakkında yazılanlar yanlış bence. Şu an en eksik olduğumuz bölge de çok iyi iş yapabilecek bi adam! Kazımın ne geriye ne ileriye bi faydası var dün bile lakayt iki hareket yaptı savunmada rakibe verdi topu. Shaqiri ya da o tarz bi oyuncu gelmeyecekse amrabat çok iyi transfer olur bence. Keşke olcan ve amrabat ikisi de alınabilseydi çok iyi olurdu.

not : ya bu hangi yigit'den bahsediyorsunuz ? gecen bize karsi oynayip kirmizi kart gören degil mi ?

Bizim icin playoff önemli beyler. Amrabat 1 ay olmasa ne yazar? Zaten en az 1 ay yükleme yapardi Terim ona. Gerets yapsin bize yollasin iste :)

Ayrica bu haberin dogruluguna kimse inanmiyordur herhalde

Ben bu ambrabat'a da yigit'e de karsıyım. Bu adamlar emre'nin önünü keser. Kazım'dan memnun degilsek koy kanada engini, riera'yı . Yarın yekta iyilesicek hadi olmadı Aydın var, Sercanı çek kanada... Boşa para sacmaya gerek yok, bu kadro bu ligde şampiyon olur. Sene sonu pino dönücek, stancu geri gelicek... Eldekileri eksiltmeden sürekli transfer yapıyoruz.

Ben bu ambrabat'a da yigit'e de karsıyım. Bu adamlar emre'nin önünü keser. Kazım'dan memnun degilsek koy kanada engini, riera'yı . Yarın yekta iyilesicek hadi olmadı Aydın var, Sercanı çek kanada... Boşa para sacmaya gerek yok, bu kadro bu ligde şampiyon olur. Sene sonu pino dönücek, stancu geri gelicek... Eldekileri eksiltmeden sürekli transfer yapıyoruz.

Hala 'Aydın' diyen taraftarımız var!

:asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt