# Yiğit Gökoğlan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Yiğit Gökoğlan

Cevap: #21 Yiğit Gökoğlan

hızı olan ve bunu fiziği ile birleştiren her kanat oyuncusu iyidir,destek zamanı köstek değil.

umarim kazimi yedek kulubeye yollarsin

kazimi bile yedek kulubeye yollayamiyorsan, seni yollamaktan baska caremiz kalmaz.

ha, dersin aydini yolladiniz mi, beni yollicaksiniz, dogrudur, haklisin, susma hakkimi kullaniyorum.

yetmez. kazim >>>>>>>>> yigit (kazimi begenmeyen biriyim). manisada yigiti cok izledim kesinlikle abartiliyordu. manisa cok guzel advertisement yapti tebrik ediyorum. real marketing buna deniliyor.

çok hızlı bi oyuncu galiba pek izlemedim bi kaç video sadece.çok hızlı oyuncu ama şutu falan nasıldır bilemem

Kazım ne abi, KAZIM NE ? Hızı olmayan, çalım atamayan, orta açamayan kısacası hiçbir kanat özelliğini barındırmayan adama razıysanız ben de hiçbir şey demiyorum size.

KAZIM NE ?

383753_300249443355405_300229163357433_879831_505119072_n.jpg

Daha bu forma altında izleyemedik ama yine de Olcan Adını tercih ederdim

olcan 26

yiğit 22

herkes yiğit i sadece hızlı atletik olarak biliyor ama bir o kadarda teknik 1 2 kere izlemiştim 90 dakika sürekli oyunun içinde olcanı çoğu kişi çoğu maçta izlediği için iyi biliyor ama çoğu kişi yiğiti tanımıyor inşallah kendini herkes kanıtlayacak yiğit bizde

Dün bir arkadaş yazmıştı

0>Kazım :)

Kazım böyle oynamaya devam ettiği sürece en kötü oyunuyla bile forma Yiğit' in olur normal şartlarda.

Üst Alt