Yılda Bir Kere Mutlaka İzlerim Dediğiniz Filmler 🔁 🎥 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yılda Bir Kere Mutlaka İzlerim Dediğiniz Filmler 🔁 🎥

Kolay kolay bir filmi 2. Defa izlemem. Tabi yerli komedi(CY, Şahan, Ata Demirer filmleri gibi), Kemal Sunal fimleri hariç.

Tarantino’nun Pulp Fiction ve Reservuar Dogs filmlerini bilerek 2. Defa izlemiştim ama.

Ortaokulda veya lisenin başında Cannes’da bilmem ne ödülü almış diye sinemada izlediğim Nuri Bilge Ceylan’ın İklimler filmini daha sonra PC’den izledim; ikinci kez 3 saat kaybettim.

Gunahim kadar sevmesem de fransizlar sinema da dunyanin bence en iyisi

Bazi filmlerini uzun araliklar da aklima esince acar izlerim

Hikaye kurgu oyunculuk ve fiyat performans bazın da acayip filmler cikarabiliyorlar

Ayrica jön cıkarma konusunda da baya iyiler

Amelie ,Can dostum,Angel A,Abdlilerin yaptigi fakat ozun de yine fransizlara ait olan papillon simdi aklima gelenler daha nice cok kaliteli fimleri de var tabi

Bazilarini su dakka olsa acip izleyip ilk izleyisimde ki hissiyati alabilirim

Renktaş bu seriyi baştan sona izlemek istiyorum nasıl bir sıralama izleyim? Bir de bu extended versiyonu ne oluyor?
Extended versiyonlari sinemaya gelmemiş sahnelerin olduğu versiyonlar. Genelde 30 dk filan daha uzun oluyorlar.

İlk üçünü izlesen yeterli, merak edersen hobbit okumani tavsiye ederim filmler kötüydü baya. Dizi de cok matah bir sey degil

-The godfather
- leon
- seven
- The silence of the lambs
- braveheart
- no country for old man
- seven
- The shining
- fight club
- The Green mile
- Esaretin bedeli
- Hababam sınıfı serisi