Yıldırım Demirören, İstifa Etmeye Hazırlanıyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırım Demirören, İstifa Etmeye Hazırlanıyor!

Şike yaptığı için fneri küme düşüremeyen aydınların yerine şike yaptığı için kupayı iade eden bu çapsızı getirdiler,neredeyse CL de yarı final yapacak takımı kaosa sürüklediler sınırdı vs terim olayıydı , sonra diyorlar ki milli takımdan neden soğudun Allah topununuz belasını versin daha beter olun!!

Şike yaptığı için fneri küme düşüremeyen aydınların yerine şike yaptığı için kupayı iade eden bu çapsızı getirdiler,neredeyse CL de yarı final yapacak takımı kaosa sürüklediler sınırdı vs terim olayıydı , sonra diyorlar ki milli takımdan neden soğudun Allah topununuz belasını versin daha beter olun!!

Amin renktaş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rıdvan dün gece yine iddaalışeyler konuştu,. Dinleyen oldumu bilmiyorum. "Kulüpler almadıkları kararlarla ( yabancı sınırını kastedşyor heralde) ülkeyi kaosa sürekliyor, insanları sokağa dökmeyin falan filan demiş, gece döktürmüş yine. Aziz ve fb rivaya gitmiş, tff ye galiba alperin cezasını indirtmişler bide.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Rıdvan dün gece yine iddaalışeyler konuştu,. Dinleyen oldumu bilmiyorum. "Kulüpler almadıkları kararlarla ( yabancı sınırını kastedşyor heralde) ülkeyi kaosa sürekliyor, insanları sokağa dökmeyin falan filan demiş, gece döktürmüş yine. Aziz ve fb rivaya gitmiş, tff ye galiba alperin cezasını indirtmişler bide.

Yabancı sınırına karşı olunduğu için millet sokağa dökülecekse o sokağa dökülenlerin hepsinin canı cehenneme.:mad:Ülkede her şey güllük gülistanlık sanki de yabancı sınırı için mi sokağa dökülecekler?Gerçi bu beyinsiz seçmenlerinden her şey beklenir.

Aman istifa etmesin. Şimdi bunun yerine daha beteri gelir. Ben memnunum demirörenden. Atalarımız zamanında uyarmış:
Beterin beteri vardır
Gelen gideni aratır
Edit: siyaset futboldan çekilmedikçe bi halt olmaz bu ülkede

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
RTE nin futbola ilgisini biliyoruz. O kadar yogun programı arasında dunku maçı da özel olarak izlemiş..

Muhtemelen mactan sonra Demiroren'e telefon açıp, "sende metal yorgunluğu görüyorum, geregini yap" demiştir ..

Demirören gitsin ama yerine futboldan anlayan, tarafsız iyi bir baskan gelmeli..

İnsanlar da istemiyor ki yabancı sınırını en azından sosyal medyadan görünen kısmı bu,kim sokağa dökülecekmiş sırf bunun yüzünden?2 senedir kim dökülüyordu veya?

İnsanlar da istemiyor ki yabancı sınırını en azından sosyal medyadan görünen kısmı bu,kim sokağa dökülecekmiş sırf bunun yüzünden?2 senedir kim dökülüyordu veya?
Sokağa dökülme konusu ile yabancı konusunun ilgisi nedir bende anlamadım. İzmir marşından girdi, sokağa dökülmekten çıktı arada yabancı sınırınada laf soktu. Tffyi baya bi eleştirdi. Kulüpleri kayırıyor vs.

Sokağa dökülme konusu ile yabancı konusunun ilgisi nedir bende anlamadım. İzmir marşından girdi, sokağa dökülmekten çıktı arada yabancı sınırınada laf soktu. Tffyi baya bi eleştirdi. Kulüpleri kayırıyor vs.

Aziz tankıyla topuyla saldırıyor,geçen yıl dediğini yapıyor hani bütün Bjkliler TFF'den gidecek demişti ya.Bu bizim için olumlu,Bjk'nin devri bitecek ama bir o kadar da olumsuz,Fener'in kuklası bir TFF gelecek.

Üst Alt