Yıldırım Demirören-Platini Görüşmesi Tamamlandı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırım Demirören-Platini Görüşmesi Tamamlandı

Cevap: Yıldırım Demirören-Platini Görüşmesi Tamamlandı

Neyi savunucakmış bunlar?

benim anladığım 22 mart öncesi TFF kendince puan silme gibi kararlar alacak yada suçsuz bulduk şike sahaya yansımamış falan diyecek. 22 martda UEFaya bunları yedirirse playoff öncesi kararı açıklayacak. yok yediremezse bu iş sürüncemede bırakıp, sezon sonuna kadar bekletilecek.

benim anladığım 22 mart öncesi TFF kendince puan silme gibi kararlar alacak yada suçsuz bulduk şike sahaya yansımamış falan diyecek. 22 martda UEFaya bunları yedirirse playoff öncesi kararı açıklayacak. yok yediremezse bu iş sürüncemede bırakıp, sezon sonuna kadar bekletilecek.

Şike felan yokmuş yanlış anons desinler ,sahaya yansımamıştan daha mantıklı olur

Bundan sonra 25-0 biten maçlar hariç kimse şike sahaya yansıdı diyemez

Hem fenerliler nasıl kabul edicek bunu,biz yapmak istedik ama olmadı nasip değilmişmi dicekler :D

tüpçünün bi iş becereceğimi var?İşte laf olsun torba dolsun.Anca ülkeye ceza aldırtır bu adamlar.

ÇOK CİDDİ ENDİŞELERİMİZ VAR

Son olarak TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in UEFA Başkanı Platini ile görüştüğünün hatırlatılması üzerine de Ünal Aysal, bu konudaki endişelerini aktardı. Ünal, Çok ciddi endişelerim var. Ben Türkiye'nin dışlanmasından son derece korkuyorum. Ülke olarak dışlanılmasından korkuyorum." diye konuştu.

Sabah Spor - Ezeli rekabette ikinci tesadüf vakası

Tüpcüden hicbir aciklanama gelmedi sanirim.

Gelmediyse kanimca bunun tek nedeni var:

Tüpcü umdugunu UEFA dan bulamadi. Platini bunu cok fena bozmustur.

köpeklerin gazeteside birşey yazmadığına göre umduklarını bulamadılar demekki

Üst Alt