Yıldırım Demirören: “Şike süreci bitti” - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırım Demirören: “Şike süreci bitti”

Cevap: Yıldırım Demirören: “Şike süreci bitti”

Arkadaşlık sahaya yansıyor,şike yansımıyor...Kafan değişik çalışıyor senin Tüpoğlan.

Adam ceza gelmiycek demek istemis gibi, zaten dun soyleniyordu hersey bu gorusmeye bagli diye..

Şike Süreci Bitti ,

Delili Çöpe Attım.

FIFA 'ya uğradım ,

Blatter'e tüp sattım .

Demirören

kötü ihtimal milli takımı kurtardı klüpleri ateşe attı.iyi ihtimal sadece 2-3 takım men cezası alacak iş bitecek.

Şu adamı ve bulunulan durumu görünce aklıma sürekli bu fıkra geliyor,ne yapayım :D

Babası çocuğuna güzel bir iş kurmak için paçaları sıvamış. Ancak oğlan salak olduğu için hiç bir işi beceremiyormuş.Babası ona ne is bulduysa hepsini elini yüzüne bulaştırmış berbat etmiş. En sonunda babası tam otomatik bir sosis fabrikası kurdurmuş. Çocuğunu elinden tutup, bari işi öğrensin diye hemen fabrikadaki bir sosis makinesinin başına götürmüş.

- "Bak oğlum" demiş. "Buradan böyle öküzü yolluyorsun... aha diğer taraftan sosis olarak çıkıyor, bu kadar basit anladın mı?". Çocuk dinlemeden başını sallamış, sallamış ta... sonra babasının yüzüne salak salak bakmış ve;

- "peki buba, buradan sosisi goysak, öteki taraftan öküz olarak çukar mu ?" diye merakla sormuş. Babası hemen cevaplamış:

- "Maalesef evladım, o teknoloji bir tek senin ananda var..."
:D

Dün Fener zehir zemberek açıklama yapıyor, viyaklıyor. Bugün tüpçü süreç bitti diyor. 1 senedir yapamadıklarını 1 günde yapamayacaklarına göre süreç Demirören açısından bitmiştir, adam doğru konuşmuş. Ama Uefa açısından bittiğini zannetmiyorum.

ahmetcakar ‏@ahmetcakar1

UEFA'dan hareketlilik var. Radyon Gazı seviyesi hayli yüksek. Allah Türk Futbolu'nun yardımcısı olsun...

ceza gelmeden yırtarlarsa gerçekten saygı duyarım milan juventus italyan yunan lobisinin yapamadığını yapmak büyük iş

Bu adamı antep davasından ötürü içeri aldıklarında kuzu kestirmek lazım..Nefret edilesi pislik

yd kisaca: biz turkiyede feneri aklayamasak da ceza vermedik, bizlik surec bitti, uefa ne derse o olacak artik demis

Nasıl bitti? Şike serbest resmen, seneye 17 rakip takım şike yapar.

Şikeyi hiç konusmamislarmis

Ulan sanki devlet sırrı arkadas hayatınız üçkağit

Talip Doğan Karlıbel ‏@TDKARLIBEL

UEFA nın açıklamasını bekliyoruz her an bir açıklama gelebilir.

Bu şikeciler hiç bir ceza almazsa (UEFA), Turk futbolu ve gsc forumu the end benim için. Artık konuşacak birşey olmaz zaten.

UEFA bunlara ceza vermezse şike ve teşvik yapmamış demektir.

Süreci bu kadar yakından takip eden kurum en doğru kararı verecektir.

UEFA'dan bugün bir açıklama beklendiği konuşuluyor inşallah doğrudur bitsin artık bu süreç artık futbol konuşulsun.

Evet artık en azından iyi ya da kötü bir karar açıklanır yarına kadar.

Şu an biraz tansiyonum çıktı diyebilirim.

UEFA'nin bu sürecte ceza vermemesi ancak söyle olur,T.F.F biz yalnis yargilama yaptik herkes sucsuz kusura bakmayin v.s ama ortada öyle bir durum yok,ceza almis fenerli yöneticiler varken UEFA'nin ceza vermemesi söz konusu olamaz,yani bir ceza gelecek gelmezse bir arkadasinda dedigi gibi helal olsun tüpcüye,fransanin ,italyanin,yunanistanin yapamadigini yapmislar UEFAYI bile dize getirmisler bravo derim.

tüpçü milli takımı kurtardı klüplere cezayı yedirecek

Üst Alt