Yıldırım Demirören - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırım Demirören

Cevap: Yıldırım Demirören

i5359273_112971-yildirim-demiroren-sinir-8.jpg-k

i5359274_112973-yildirim-demiroren-sinir-10.jpg-k

i5359275_demiroren-ozgener-ilginc.jpg-k

i5359272_61665f61695f636162615163636b66676b626485807d7ea2.jpg-k

buda acaba Sinan Engin Adnan Aybab gibi Fenerli mi? Cok merak ediyorum, son zamanlarda cok var bunlarda böyle Fenerliler.

Sinan Engin

Ertem Sener

Faik Isik

Emin Özkurt

Adnan Aybaba

aklima gelenler.

Lubenin de önceleri Bjk'li oldu hakkinda dedikodular var. Bunlarin bircogu ja gizli Fbli yada sonradan FBli oluyorlar.

Tüpçü Galatasaray'ın fb'yi ve tff'yi madara ettiği şike açıklaması sonrasında köpekler gibi kudurmuştur eminim.

her 2 lafından biri şerefli 2.lik olan klüp nedense fenerin kendilerini lime lime doğradığı 03-04 sezonunu es geçiyor, adamlar bjk içinden oyuncu ayarlamıs tehdit etmişler ama bahseden yok, bunun hakkında konuşan birtane yönetici yok,tepki yok ne camiadan ne çarşodan.

Fb taraftarları bile Bjk taraftarından asil çıktı,Bjk taraftarı resmen pusuya yatmış,hiç seslerini çıkartmıyorlar.Ne y.şak adam bunlar arkadaş.

bu taraftara yıldırım demirören yakışırdı. adamlar forunlarında hala şikenin babası acıklama yapıyor diye yazıyorlar. bu mallara 8-0 yerine 1-0da yensek sampiyonun biz oldugunu bunlara söylemeli. aynı ankaragücüne biz 11 bu ezikler 12 gol atmış. ama biz şike yapmışız haha beter olun lan.

Hic huyum degil ne Fenerbahce, ne Besiktas, nede Trabzonsporlularin Forumlarina bakarim, neticide normal olarak hepimizin oldugu gibi taraflar, kendi Takimlarini görürler sadece. Ama bugün (tek hareketleri olan aklanin da gelin dediklerinden sonra) Carsi grubunun foruma göz atayim dedim ve atim. Sözde etkin bir grub olarak geceler, bakayim dedim öylemi diye, ama öyle degilermis. Adamlarin derdi Galatasaray. Hepimizi ortak sevgisi Futbolun temiz olmasini istemekden geri kalmislar ve dertleri Galatasaray. Sikeyi Galatasaray getirmismis Türkiyeye. Gercekten mi? Bu böyle mi bilemiyorum, kim getirdiyse halt yemis, ama bundan demeki cok faydalanmisniz ki SIKE ye devam demeye lüzüm görmüsünüz.

HER BJK GIZLI BIR FBLIDIR diye düsünmeye basladim artik.(Ertem Sener, Sinan Engin, Adnan Aybaba, Emin Özkurt, Faik Isik, Eski Bjkli Lube ) Bunu inkar edebilirler ama sonucda ortaya böyle bir izlenim cikti bu sürecde. Halen 8:0 lari ve Malatyalari yazan bir toplulukdan bahsediyoruz. Yildirim Demirörenin Fenerbahceyi desteklemesi normal.

Ispati olmayan olaylarin pesindeler (Ispat edilsin, bence zaman asimina bile olsa, gelesin alsinlar) Ama harbiden komik oluyorlar, yaslari simdi 20-25 olanlar 8:0 diyorlar. Birkez daha BJK 6:0 ve 4:0 kazanirken sike yok, ama Galatasaray 8:0 ve 3:0 kazanirken sike var? 1:0la bile Sampion olucaken böyle sacma sapan konusmak neyin nesi? 8:0 gerek olsa, oturup düsünecegim.

Kurtarsinlar Fenerbahceyi, BJK Sikebahceye yardim etsin. Cok güzel olucak. Sonucda her zaman Sikecilerle beraber oldunuz ve Sike'ye af cikardiniz diyebilecegiz. Ses cikarmadiniz, cikarmak istemediniz, cikaramadiniz. Bununda ispati cok güzel ve kolay olacak, bir iftira olarak kalmayacak, bir komplo teorisi olarak kalmayacak. Ispati ile beraber kara bir leke olarak tarihde kendine yer bulacak.

2011'deki patlak veren SIKE skandalina ve SIKE'ye evet diyen iki kardes kulüp Besiktas ve Fenerbahce. Ortak düsmanliklari Galatasaray olan, bu 2011 olaylarinda bile kendi duruslarini sorgulayacaklari halde 1992 lere ve Malatayaya kadar (ben tarihini bilmiyorum bile) giden Besitkas toplulugu. Bunlarin ispati yok. Var mida ben kacirdim? Varsa ne olur banada gösterin.

Tapelerde bariz bir sekilde 2004 yilinda Azizin adami Sinan Engin sayesinde Sampionlugu KENDI elleri ile Fenerbahceye vermis bir kardeslikdir bu.(bu arkadas halen Tvlere BJKli olarak cikiyor ve deliler gibi Aziz Babasi ve Fenerbahceyi savunuyor) Bunun pesine düsmekdense, bize 1:0 bile yetecegi (bunu TARIH söyliyor) bir sezona gidelim ve mantigi ile hareket eden bir taraftar toplulugun Baskanindan bahsediyoruz.

Sonucda:

Sikeci kardesler beraber oldu ve sikeye af cikardi diyecegiz. Aciklamalari ve konusmalari atacagiz ortaya. Gururlu bir sekilde bizim durusumuzu sergileyecegiz. Para icin birbirinizi kucakladiniz ve öptünüz diyecegiz. Düsme olmayacak belki, ama hem Besiktas hemde Fenerbahce alehine elimizde cok sey olacak. Trabzonspor Baskani bile net 58. Madde degismesin dedigi yerde, Besiktaslilardan sadece "Aman küme düsme olmasin, Fenerbahce Babamiza Anamiza ihtiyacagiz var" dediler diyecegiz. (Iddia olarak da birakmayacagiz, kendi demeclerini cikartacagiz ortaya)

Sikeyi gecemisde herkez yapti ile savunanlar var karsimizda. Kimler yaptiysa allahindan bulsun, ben temiz bir lig izlemek istiyorum. Bunun icin komple Süper Lig Bank Asyaya kaysa bile.

Not: Benim icn bundan böyle ikinci Büyük Trabzonspor ve Trabzonsporlu taraftarlardir (biliyorum bunlardanda bizi sevmeyen cok var,birakin sevmesinler, ama en azindan BJK ve FB gibi ahlasizliklarin devam ve örtbas edilmesini istemiyorlar). Büyüklik tek kupa ve Sampionluklarla olmuyor. Fenerbahce ve Besiktasinki sadece Sike ve Sike yandasligi büyüklügüdür.

Bu adamin normal olduguna beni kimse inandiramaz....Bu adamin babasi butun zenginligin mimari. Oglunun kafadan sakat oldugunun kendisi de farkinda o yuzden islerle ugrasmasin diye Besiktas'la ugrastiriyor....Sirketleri yerine Besiktas batiyor

demiroren.jpg

Aradaki fark :Birisi gercek , digeri rol yapiyor

yadigarejder2.jpg

Bu adamin normal olduguna beni kimse inandiramaz....Bu adamin babasi butun zenginligin mimari. Oglunun kafadan sakat oldugunun kendisi de farkinda o yuzden islerle ugrasmasin diye Besiktas'la ugrastiriyor....Sirketleri yerine Besiktas batiyor

demiroren.jpg

Aradaki fark :Birisi gercek , digeri rol yapiyor

yadigarejder2.jpg

O zamandan belliymiş şerefsiz olacağı. Tipe bak!

ŞEREFİMİZLE oynayıp HAKKIMIZLA kazandık

ŞERFİYLE oynamayıp HAKKIYLA kazanmayanların yanındamıyız

ŞEREF İLE HAKKI asıl bugun öldüler

BEŞİKTAŞIN BAŞI SAĞOLSUN...

bjkli biri yazmış.

Üst Alt