Yıldırım: "Perşembe günü her şeyi açıklayacağım" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırım: "Perşembe günü her şeyi açıklayacağım"

Cevap: Yıldırım: "Perşembe günü her şeyi açıklayacağım"

Bu adamıda ne zaman görsem hep bişi açıklıyor kendince ama ben şu ana kadar açıklık getirdiği bişiye rastlamadım :D

hala bekliorum acıklamacı azizi,ama pek bişey cıkmıcak gibi..

adamın dediği bazı şeyler doğru.ortalık şikeden yıkılıyor birtek aziz le birkaç kişi kaldı.yasaya göre cıkması lazım.bu durumdada fb lilerin teorileri doğru oluyor

adamın dediği bazı şeyler doğru.ortalık şikeden yıkılıyor birtek aziz le birkaç kişi kaldı.yasaya göre cıkması lazım.bu durumdada fb lilerin teorileri doğru oluyor

burda yanlis var galiba, Azizin cikma durumu yok, cete'den yatiyor, diger cikanlar sadece 1-2 macdan dolayi suclanmisdi, üst sinirlari zaten yatilar, azizin durumu baska. Ha cikar cikmaz bilmiyorum, ama cikmadigi gayet dogal.

burda yanlis var galiba, Azizin cikma durumu yok, cete'den yatiyor, diger cikanlar sadece 1-2 macdan dolayi suclanmisdi, üst sinirlari zaten yatilar, azizin durumu baska. Ha cikar cikmaz bilmiyorum, ama cikmadigi gayet dogal.

iyide çete olacak kim kaldı ki içerde.olgun oeker ile tapelerde hiç bağlantısı yok.

Hani 14 Subat'ta da yer yerinden oynayacakti ya, ayni sey olacak..

Rüyasına küçük Melo girince beyin hücreleri zarar görmüş toparlamaya çalışıyormuş :)

ne açıklayacak acaba "hakiki Tosun Paşa benim" mi diyecek

Sesimi duyan varmı enkaz altındayız da şaka şaka :) ne oldu yer yerinden oynadımı iyi insanlar sarsıntı hissetmezmiş de bende hissetmedimmi yoksa :D

yine mi fos cıktı :D 33333. herseyı acıklayacagım yer yerınden sarsılacak haberı de yalan cıktı :D

Uşakta deprem olmuş acaba Aziz Yıldırım'dan dolayı mı...

Geçen dediğinde de sallanmıştı bir yerler...

birak aziz yemiyoruz artik, senin bildigin bisey olsa saklarmisin hiç :)

Üst Alt