Yıldırımın istediği Cimbomlu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırımın istediği Cimbomlu

Cevap: Yıldırımın istediği Cimbomlu

neill bence stoperden çok ön liberoda harikalar yaratıyor. bir kere teknik ve akıllı. tahminim kewell ile birlikte 1er yıl daha uzatırlar çünkü gelecek yılki genç kadroda sadece bu ikiliyi tecrübeli bırakacaksın yeter.......

neill 33 yaşında galiba 36 ya kadar yolu var.. oyun kurucu stoper heleki neill gibi lider birisini bulmak çok zor..

bu tip adamlarda yaş sorun olmaz, zanetti 37 yaşına geldi ama hala adam yardırıyor.

Zamanın da birbirine kanlı bıçaklı düşman olan Milwall'dan direkt olmasa da West Ham'a geçmiştir Lucas Neill.Yani elini çabuk tutmazsan herşey olabilir:)

Aykut Kocaman'ın hücum sistemini benimsediği düşünülürse Lugano-Neill olmaz tandem için. Yobo veya onun stilinde bir adam alırlar.

Zamanın da birbirine kanlı bıçaklı düşman olan Milwall'dan direkt olmasa da West Ham'a geçmiştir Lucas Neill.Yani elini çabuk tutmazsan herşey olabilir:)

Ben de onu demek için girdim tam. Bunu karakterle alakası yok. Neill adam gibi adamdır, gittiği her takımda mücadelesi, liderliği ve hırsıyla taraftarın sevgilisi omuştur hep ama aynı zamanda da tam olarak bir profesyoneldir. O yüzden ben de hayatta olmaz diyemiyorum, 33'üne dayanmış bir oyuncu, Galatasaray isterse kalır ama ueğer uzatmayı düşünmüyorsak kendisiyle o da yoluna, işine hatta parasına bakar. Tabii ben dahil birçok Galatasaray taraftarı için çok üzücü bir olay olur bu.

olay bizde biter..

istersek kalır..

istemezsek adam futbolu bırakacak değil ya,kimle anlaşırsa oraya gider..

Üst Alt