Yıldızlar Bu Uçakla Geliyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldızlar Bu Uçakla Geliyor

Cevap: Yıldızlar Bu Uçakla Geliyor

---------------------------------onur kivrak-----------------------------------

-----------sabri------------ciani------------serdar aziz---------------??????--------

------------------------------diaby-----------------gökhan inler---------------------

--------gervinho----------------------taarabt---------------------------arda------------

-----------------------------------------drogba---------------------------------------------

Ali durust bey aksam tecrubelı adam alıcaz dedi bunların Diaby ve Drogba dısında tecrubelerı sınırlı yabancıların Onur'uda hic alamayız dıye dusunuyorum Udinese CL yada Uefa ya gıdıcek hedeflerı olan Gokhan'danda hıc umudum yok gelecegıne daır bu arada herkez yabancı transferlerı yazıyor bıraz yerlılere agırlık verın Baros, Stancu, Cluio, Cana bu yonetımle gıtmez zaten 3 yada 4 yabancı alınır en fazla gercekcı olalım sonra hayal kırıklıgı yasıyoruz.

tam züğürtlük yapılan..

böyle birşey olur mu,adam iş adamı işleri için almış yapılan habere bak..

altına don alsa işte ilk yıldızın giyeceği don diye haber yapacaklar..

bu kadarı gerçekten ayıp,görgüsüzler gibi gösteriyo bizi medya..

çanak tutanımız da var maalesef :(

taarabt diyorsunuzda bence yeni yönetimin böyle bir oyuncunun varligindan bile haberi yoktur... Cok gelecek vaad eden oyunculari bize yedirtmezler abi bosuna dil dökmeyin... Gervinho ve Hazard daha imkansiz... Drogba olabilir ama onunla ilgilendigiize dair saglam bir duyum bile yokken kesin gözü ile bakmak neyin nesi ? veya benmi cok sey kacirdim

taarabt nezamandan beri kimse almadi ordan oraya.simdi aldik aldim bidaha alinamaz

Ali durust bey aksam tecrubelı adam alıcaz dedi bunların Diaby ve Drogba dısında tecrubelerı sınırlı yabancıların Onur'uda hic alamayız dıye dusunuyorum Udinese CL yada Uefa ya gıdıcek hedeflerı olan Gokhan'danda hıc umudum yok gelecegıne daır bu arada herkez yabancı transferlerı yazıyor bıraz yerlılere agırlık verın Baros, Stancu, Cluio, Cana bu yonetımle gıtmez zaten 3 yada 4 yabancı alınır en fazla gercekcı olalım sonra hayal kırıklıgı yasıyoruz.

gervinhi ve taarabtin tecrübeleri sinirlimi? :)

Nerede okudun sen Kamil pilotculuğu :)

Airport çok sağlam bir sitedir ben kefilim. Ben havacılık ve pilotculuk bölümünü okuduğum için hocalarımız bu siteyi takip etmemizi ve bu sitede bilgileendirici haaberlerin olduğunu söylüyorlar o yüzden güven konusunda bi endişeniz olmasın. Bu arada uçak gerçekten çok iyi. Bütün özelliklerini biliyorum bu ucağın. Hatta denemede simulasyon şeklinde kullanmıstı yanımdaki cocuk.

scoutgs geçenlerde yok artık lebron james diyceğimizi belirtmiş.!:pvalla beni artık lig kesmez.yeni bir avrupa kupası için en iyi kadro kurulsun .ligde zaten şampiyon olabiliriz,hemde güzel oyunla eze eze .ama avrupa olmalı hedef!ve gerçekten ciddiyim avrupa kupası kazanmalıyız !

Hala scoutgs diyenleri aklım almıyor

Adamlar dalga geçiyor takipcileriyle hala hala scoutgs

Kamil bey merakımı maruz gör hangi lisansa sahip oldugunu ve aldığın lisans uçuşunu kim ile yaptığını merak ettim sadece

Üst Alt