Yıllarca Şike Muhabbeti Yapıp, Kendi Takımının Şike Yapmasını İsteyen Taraftar - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıllarca Şike Muhabbeti Yapıp, Kendi Takımının Şike Yapmasını İsteyen Taraftar

2010 yılında bursanın şampiyon olduğu sene 33. hafta bursayla samiyende yatacaklar diye yapmadıklar şerefsizlik kalmayanlara tokat gibi zeson olmuştu berabere kalıp bu itleri lider yapmıştık ama son hafta ilahi adaletle 30 gol pozisyonundan yararlanamadılar bursa şampiyon oldu.

gene aynısı olsun. son hafta şampiyonluğu kaçırsınlar klasik kadıköy neronlarını görelim. bu şikeciler şampiyon olamazlar zaten beşiktraş şolur

2010 yılında bursanın şampiyon olduğu sene 33. hafta bursayla samiyende yatacaklar diye yapmadıklar şerefsizlik kalmayanlara tokat gibi zeson olmuştu berabere kalıp bu itleri lider yapmıştık ama son hafta ilahi adaletle 30 gol pozisyonundan yararlanamadılar bursa şampiyon oldu.

gene aynısı olsun. son hafta şampiyonluğu kaçırsınlar klasik kadıköy neronlarını görelim. bu şikeciler şampiyon olamazlar zaten beşiktraş şolur

31. haftaydi

Tersini düsünün biz besiktas ile sampiyonluk yarisindayiz ve fener besiktasa karsi mac yapacak, ne olur biliyormusunuz, td cikar derki bizi sampiyonluk yarisi ilgilendirmiyor, genc oyuncularima firsat vermek ve onlari görmek istiyorum diye, yarim yamalak bir kadro ile maca cikar. yillar önce aynen böyle birseyde olmustu yanlis hatirlamiyorsam Daum TD fenerin veya besiktas ve ayni dedigimi yapmisti yedek kadro ile cikmisti maca

Son düzenleme:
2015-2016 sezonu sampiyonu bjk arena'ya hosgeldin pankarti bekliyorum ultraslandan. Ayrica iyi oynayan futbolcular isliklanmali, olasi bir fb sampiyonlugunun onune gecmek icin hersey yapilmali.

Tersini düsünün biz besiktas ile sampiyonluk yarisindayiz ve fener besiktasa karsi mac yapacak, ne olur biliyormusunuz, td cikar derki bizi sampiyonluk yarisi ilgilendirmiyor, genc oyuncularima firsat vermek ve onlari görmek istiyorum diye, yarim yamalak bir kadro ile maca cikar. yillar önce aynen böyle birseyde olmustu yanlis hatirlamiyorsam Daum TD fenerin veya besiktas ve ayni dedigimi yapmisti yedek kadro ile cikmisti maca

Goruyorum ve arttiriyorum , 2002-2003 senesindeki nouma nin elini sortuna soktugu 2-0 lik mac , sinan engin gibiler de mac anilarini anlatirken "fener bizi bir bunaltti ,galibiyeti kacirdi" vesveseleri yapiyor

macta tuncayin kacirdigi net bir gol disinda pozisyonlari yok fenerlilerin ,bir de zor yendik ayagina yatiyorlar

BUYRUN asagida o komediyi bir izleyin .. ilk 3 pozisyona ozellikle dikkat

BEŞİKTAŞ - FENERBAHCE. 2- [2.4.23] Tuğrul Yenidoğan Arşivi - YouTube

Son düzenleme:
mesajımı silmişler
kilicdaroglu39danerdogan39a3939diktatorbozuntusu3939.jpg

yorumlarin tamamini okumaya usendim lakin takiminin sike yapmasini istemek ilen takiminin kaybetmesini ummak arasindaki essek bacagi kadar "nuansi" farkettiginizi umuyorum. "galatasaray yatsin" diyenleri johnny sins pandiklesin inshaallah.

Ne yatması kardeşim? Bazıları bütün sezon doğru düzgün oynamadık şimdi niye oynayalım ki demiş. Ee oynamadı diye fenere karşı da oynamasın o zaman. İkisine karşı da düzgün oynasın yenilirse yenilsin.Gönlümden elbette bjk şampiyon olsungeçiyor.şeref yıldızdan önemlidir

Üst Alt