Yine Nainggolan, Yine Olay! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Roma'nın skandallarla gündeme gelen Belçikalı yıldızı Radja Nainggolan'a alkollü araba kullanması nedeniyle 1 ay trafikten men ve 1.600 Euro para cezası verildi.

radja-nainggolan-depo_16_9_1522257213-880x495.jpg

Milli futbolcumuz Cengiz Ünder’in de formasını giydiği Roma’nın Belçikalı yıldızı Radja Nainggolan bir kez daha skandalla gündemde. 29 yaşındaki orta saha oyuncusu, alkollü araba kullanması nedeniyle 1 ay trafikten men ve 1.600 Euro para cezası aldı. Radja Nainggolan, geçen yıl 1-1 beraberlikle sonuçlanan Belçika – Yunanistan maçının ardından arabada alkollü bir şekilde yakalanmıştı.
http://skor.sozcu.com.tr/2018/01/02...=szc&utm_medium=free&utm_campaign=ilgilihaber
Suçu kabul etmeyen ve “Arabayı ben sürmüyordum. Araba duruyordu ve ben de üstünde oturuyordum” diyen Nainggolan, 1 Ocak tarihinde alkollü videolarını Instagram’a koymuş ve tepki çekmişti. Hırçın futbolcu, geçen sezon da Belçika milli takım teknik direktörü Roberto Martinez tarafından sigara içmesi nedeniyle kadro dışı bırakılmıştı.
http://skor.sozcu.com.tr/2018/03/27...=szc&utm_medium=free&utm_campaign=ilgilihaber
Sözcü

Zamanında Chelsea ile anılması hakkında"Her şey futbol değildir.Hayatımda kurmak istediğim düzeni kurdum.Ailemle birlikte Roma'nın en çok güneş alan yerinde oturuyorum ve çok mutluyum.Beni İngiltere'de, hep yağmur yağan bir yerde görebileceğinizi mi sanıyorsunuz?" demiş psikopat bir arkadaşımız.

Zamanında Chelsea ile anılması hakkında"Her şey futbol değildir.Hayatımda kurmak istediğim düzeni kurdum.Ailemle birlikte Roma'nın en çok güneş alan yerinde oturuyorum ve çok mutluyum.Beni İngiltere'de, hep yağmur yağan bir yerde görebileceğinizi mi sanıyorsunuz?" demiş psikopat bir arkadaşımız.

Turkiye tam Bunluk. Herkes tapar buna+ Guzel zehir+Guzel hava

Bu insan azmani orta saha canavarini mumkun olan en kisa zamanda ekibimize kazandirmak zorundayiz

Gelsin mac onu arkasi istedigi kadar sigara yaksin, izin gunlerinde Nevizade'de demlensin

Turk kulturune ve futbol yapisina da cok uygun, birkac fenerli dovdurup plaket veririz en son

Ayrica orta sahada tam da ihtiyacimiz olan adam

Üst Alt