Üye Görüşü - Yönetim Hemen Bu Gece Çok Ciddi Bir Açıklama Yapmak Zorundadır! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Yönetim Hemen Bu Gece Çok Ciddi Bir Açıklama Yapmak Zorundadır!

Ts ye bugün tek söylenecek şey: Zorbaylandınız ama kazandınız tebrikss

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı GALATASARAY

Aciklama yapsalar ne olacak. Bu kotulukle basedemezsin ki. Yara yara, yirta yirta sampiyon olacagiz. Burda aptal aptal hocamuza, futbolculara, yonetime sallayacagimiza kenetlenin ulan.

Medya algıladrı başlıyor şimdi. Bu rezalete bir açıklama yapın. Ortalık boş sanmasınlar. Aşağılık bir organize kötülük var karşımızda. Ahlaksızlar

Arkalarda kalmasın cidden bu gece Türk futbolunun utanç gecesidir, daha bu haftada böyle yapan son haftalarda neler yapmaz. Yönetime ulaşın tweet falan atın. Telefon numaraları varsa telefonla ulaşın. Önünü şimdiden alamazsak her şeyi yapacaklar. Hakem daha başlama düdüğü çalmadan kendilerini yere atıp penaltı bekliyorlar.

Arkalarda kalmasın cidden bu gece Türk futbolunun utanç gecesidir, daha bu haftada böyle yapan son haftalarda neler yapmaz. Yönetime ulaşın tweet falan atın. Telefon numaraları varsa telefonla ulaşın. Önünü şimdiden alamazsak her şeyi yapacaklar. Hakem daha başlama düdüğü çalmadan kendilerini yere atıp penaltı bekliyorlar.
2 hafta önce normal ülke futbolunun altına dinamit koyacak bi iddaa ortaya attık, herifler ellerindeki medya gücüyle ibreyi tersine çevirip şikeci hakemi görevden edip kendi sahalarında son yılların en şaibeli maçını oynattılar. biz fener'le medyada, pfdk'da, mhk'de filan çarpışamayız, ancak yaptıkları şaibenin elle tutulur kanıtı varsa koz olarak kullanabiliriz. böyle medya, böyle hakemler ve türk ekonomisinin %20'sini elinde tutan ailenin gayrımeşrusuyla yapılacak bi sidik yarışı sadece bizim aleyhimize işler.

Ben bu akşam ilk kez korktum ali koctan tüm tuşlara basmis ..takımı biryerden sonra scmazsa ne yapıp ne edip aldıracak şampiyonluğu .. Adamın 10 maçta 1 kez puan kaybına tahammülü yok TS ikinci yarı basinda o golleri atmasa hatta sadece birini atsa yine maçı bir şekil fenere vermeyi planlamislar devre arası çok belliydi

Üst Alt