Yönetim İbra Edilmedi | Şimdi Ne Olacak? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetim İbra Edilmedi | Şimdi Ne Olacak?

Cevap: Yönetim İbra Edilmedi | Şimdi Ne Olacak?

simdi ne mi olacak?

unal aysal baskan,adnan ozturk 2. baskan.

Bugün sabahtan beri yazılı ve görsel medya organlarında Sn.Adnan Polat' a ciddi bir destek havası hakim..Sürekli mağrur edebiyatı ile Adnan Polat' ın hakkının yenildiği ve bunu haketmediği vurguları yapılıyor..Kimse bu kararı verenlerin G.Saray kongre üyeleri olduğunu ve onların hür iradelerine saygı duyulması gerektiğini açıkça söyleyemiyor. Bununda sebebi inanın bana yine Sn.Adnan Polat' dır. Dün şayet kapanış konuşmasında kürsüye gelip tüm üyelere verdikleri oylardan dolayı teşekkür edip, karara saygı duyduğunu söyleyebilse bugün bunlar tartışılmayacaktı!! Fakat kendisi ne yaptı; tarihi geçme fırsatı bulduğu son cümlelerinde dahi "kulübün sıkıntılı bir dönem geçirmemesi dilediğini" söyleyerek kibarca aba altından sopa gösterdi...Siz hala o kutsal makamın ne anlam ifade ettiğini anlayamamışsınız Sn.Adnan Polat..

Nemi olacak? Adnan Polat'ın ismini uzun bir zaman duyamayacağız.O'nun içinde hayırlısı oldu,bizim içinde.

Üst Alt