Yönetim Mahkemeye Gidiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Güzellll. Savaş baltaları çıksın.

Taraftar Cengizin arkasinda bu cok net. Aleni serefsizligi hic bir gercek GS lı sineye çekemez.

Bu isin sonunda insallah Cengiz kazanir. Ama hemen sonra iceeide budama yapmali.

Dursuna cikan 1381 oy icin izellikle baslik acip uyarmistim. Dursuna oy verenler hainlerdir diye.

Yanılmadıgım ortada degil mi ?

Uğraşılır mı bunlarla! Diyelim ki kazandı. Huzur bırakmazlar. Altını kazarlar adamın.

Onlarin adami kazanirsa da arenada mac seyredemez. Bu devirde inan kirac gibi fosiller taraftari kucumsuyor ve kendi malı saniyor kulubu.

Bunun oyle olmadigini o fosillerin kafalarina vura vura anlatacak taraftar.

Dedigim gibi bu bir savaş. Ve mutlaka taraftar, milyonlar galip gelecek.

Güzellll. Savaş baltaları çıksın.

Taraftar Cengizin arkasinda bu cok net. Aleni serefsizligi hic bir gercek GS lı sineye çekemez.

Bu isin sonunda insallah Cengiz kazanir. Ama hemen sonra iceeide budama yapmali.

Dursuna cikan 1381 oy icin izellikle baslik acip uyarmistim. Dursuna oy verenler hainlerdir diye.

Yanılmadıgım ortada degil mi ?
zaten bu hainlerin üyeliklerinde torpili kaldırdığı için bukadar kudurmuşlar. galatasaray umurlarında değil, tek amaçları beleşe cümle aile üye olmak. çoğu da galatasaraylı falan değil

Uğraşılır mı bunlarla! Diyelim ki kazandı. Huzur bırakmazlar. Altını kazarlar adamın.

Birden bire yine liseli-lisesiz ayrımını hortlattılar ki sağduyulu liseliler bu konudan çok rahatsız. Alenen operasyona girdiler. Bir taraftan da düşünüyorum, Mustafa Cengiz oltaya çekmiş olabilir mi bunları acaba diye. 2-3 ay önce belki de taraftar desteğini kaybetmek üzereyken bugün çok ciddi bir destek var kendisine. Tekrar aday olsa tepki oylarıyla beraber yine kazanmaya yakın. Tabi bu genel kurul yapısı hiçbir zaman rahat durmaz, o ayrı.

Birden bire yine liseli-lisesiz ayrımını hortlattılar ki sağduyulu liseliler bu konudan çok rahatsız. Alenen operasyona girdiler. Bir taraftan da düşünüyorum, Mustafa Cengiz oltaya çekmiş olabilir mi bunları acaba diye. 2-3 ay önce belki de taraftar desteğini kaybetmek üzereyken bugün çok ciddi bir destek var kendisine. Tekrar aday olsa tepki oylarıyla beraber yine kazanmaya yakın. Tabi bu genel kurul yapısı hiçbir zaman rahat durmaz, o ayrı.
bu işin arkasındaki en büyük rezilin dursun özbek denen hain olduğuna eminim. faruk süren ve lisecileri yanınaçekerek hainliğini yine sergiledi. bu yaratık kesinlikle bizi batırmaya yeminli bi ajan, kene gibi yapıştı başkanlıkta değilken bile zarar vermeyi başarıyor.

Üst Alt