Yönetimimiz Zehir Zemberek Bir Açıklama Yapacaktır - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetimimiz Zehir Zemberek Bir Açıklama Yapacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yönetimimiz Zehir Zemberek Bir Açıklama Yapacaktır

premier ligden başkası kesmes beni her maç sonu bitane holigan dövmem lazım adrenalin tutku futbol herşey ingiltere'de:D

Beyler illa bir yere gideceksek Rusya'ya gidelim bıktım tribünde erkek fatma tipler görmekten

Havasını yiyim o ligin ben. Mete kardeşim adamların genlerinde mafyacılık var. Şikeden falan kaçarken doğduğu yere gitmenin anlamı yok :) Hatta Sicilya takımı olalım tam olsun :)

Sikeci mikeci, adamlar en pis donemlerinde $ike $ike dunya kupasi ve cl kupasini kaldirdilar :)

Basketbolda Adriyatik ligi var mesele. İsrail, Hırvatistan, Sırbistan, Makedonya gibi ülkeler ortak lig kurmuşlar. Balkanların Panathinaikos, Olympiakos, Partizan, Dinamo Zagreb gibi büyük takımlarıyla ortak lig kuracan aslında :) her maç olay olur ama Balkan halkı kadar ateşli gergin millet yok Dünyada.

şurda ironi yapıyoruz angutlarla dalga geçiyoruz ama bunu bile kavrayamayan arkadaşlar var neyse...

Olum Norveç, İsveç falan daha iyi değil mi taraftar kitlesi açısından diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt