Yönetimimizden Açıklama Geldi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetimimizden Açıklama Geldi

Cevap: Son Dakika | Yönetimimizden Açıklama Geldi

Müthis aciklama olmus. Helal olsun. Bize de bu karakerli ve temiz durus yakisir. Utanmadan kirli isler pesinde olan insanlar da birgün tarih önünde hesap verecektir ve hain olarak anilacaktir.

Simdi MAA insaninin tehdidini beklemekteyiz :)

TFF nesine cevap vericek lan bunun ? Kurallar uygulansından başka ne deniyorki açıklamada ?

Aslında fenerbahçe gibi olmasından endişe ettim,bize yakışmazdı. Bu güzel, ne eksik, ne de haddinden fazla. Yönetim güzel işler yapıyor, unuttuğumuz değil belki ama ertelediğimiz Galatasaray kültürünü hissetmeye başladık tekrar.

Çok güzel bir açıklama gelmiş. Bu işin peşini asla bırakmayacağız. Adnan Öztürk yine inceden lafı gediğine koymuş :)

maraton büyük bir başlıkla Galatasaraydan çok sert şike açıklaması diye manşete atmış

bundesliga

bundesliga

bundesliga

bundesliga

bundesliga

bundesliga

bundesliga

bundesliga

artik dusundugumuzden cok daha yakin:)

şimdi yönetim bu kadar cesur acıklamalar yaparken bizde onların arkasında oldugunu hissettirmeliyiz olası tff nın cevabında e mail bombardımanına tutmalıyız tff yi

Bence en önemli yerlerden biri, bu akşam üstü bir mesajda bu durumu belirtmiştim.

Adaleti yerine getirmesi için, dünya hukuk tarihinde konuya taraf olanların oy kullandığı ilk jüri olacak şekilde bir role soyundurmuştur.

pifidikaya sevkediliriz :D

Galatasaray, bütün bu süreçte, hiç bir tahrike kapılmadan, kimseyi hedef almadan kendisine, kültürüne yakışır bir duruş göstermeye özen göstermiştir. Galatasaray’ın bir hatasında, resmi internet sayfalarını ‘’sonuna kadar takipçisiyiz’’ diye açanlara, her türlü tahrike rağmen cevap vermemeyi yeğlemiştir.

kısmı ve açık oylama isteği benim için fazlasıyla yeterli :)

Bir kez daha gurur duydum kulübümle.Helal olsun be.İstediğimiz açıklama buydu işte.Kapak niteliğinde bir açıklama olmuş.Asaletin yeter GALATASARAY'ım.

Üst Alt