Yönetimin Avukatından Dava Açıklaması! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kendi adıma bunlara hep "liseci" dedim, diyorum. Zaten aklı başındaki liseliler bu işten en çok zarar görenler oluyor. Yarın başkanın da taraftarı bu konuda uyarması gerekiyor. Birleştirici bir konuşma yapıp hainlere karşı dik bir duruş sergilerse zaten başkan olarak devam eder.

Burada bazi enayiler bunu elitizme ve liseye savasa cevirmeye calisiyor birilerinin gazina gelip. Ne gerek var?

Galatasaray nasil liselilerin takimi degilse halkin takimi da degildir. Galatasaray, Galatasaraylilarindir.

Mahkemede bir katakulli dönmez umarım da tedbir kararı çıkar.Eşref Hamamcıoğlu olmaz öyle şey aday olamaz minvalinden konuştu çünkü.

Tek mesele bu zaten şu anda bence.Başkanın adaylığı meselesi.Bunca tantanadan sonra o seçime girebilirse kazanır bence.Hatta GS tarihinin en yüksek katılımlı seçimi olması bile muhtemel.
Mahkeme biraz formalite bu işte.

Hiç bir şirkette ibra ayrılığı söz konusu değil zaten hukuki olarak da bu söz konusu değil sanırım ve mali ibra aslında idari ibrayı da içerir bunların ayrı ayrı oylanması dahi hatadır ancak tüzükte ayırıcı maddeler var.

Mesela başkanla ilgili iyi iletişim kurmasına dsir bir madde var buna uymamak dahi ibra etneme sebebi lakin kardeşini otellerinde kaldırıp faturasını kulübe kesen Dursun mali yönden ibra ediliyor böyle bir kıyas da var.

Son düzenleme:
Olağanüstü seçim kararının önüne geçmenin iki yolu var ki biri ertelemek oluyor.

1. Tedbirli olarak idari ibranın usülsüz olduğuna dair mahkeme başvurusu ve sürecin uzatılması

2. Mahkemeden idari ibra kararının hükümsüz kararı çıkması ve üstüne denetleme kurulu için yapılan ibra oylamasının usülsüz olduğu kararı çıkması.

2. durum zor dolayısıyla seçim olacaktır.

Mahkeme biraz formalite bu işte.

Hiç bir şirkette ibra ayrılığı söz konusu değil zaten hukuki olarak da bu söz konusu değil sanırım ve mali ibra aslında idari ibrayı da içerir bunların ayrı ayrı oylanması dahi hatadır.

Onda bir sıkıntı yok onda hemfikiriz.

Ben içtihatı tam bilmiyorum ondan soruyorum,tedbir kararı çıkarsa kesin aday olabilir mi yönetim?Tedbir kararı çıkacak olursa çıkması ne kadar zaman alır?

Onda bir sıkıntı yok onda hemfikiriz.

Ben içtihatı tam bilmiyorum ondan soruyorum,tedbir kararı çıkarsa kesin aday olabilir mi yönetim?Tedbir kararı çıkacak olursa çıkması ne kadar zaman alır?
Tedbirli itiraz yaparlar ve mahkeme tedbiri kabul ederse olur yani dava o şekilde açılır uzun süreceğini sanmam.

Tedbirle göreve devam ederler ve süreç uzar seçim de uzar yani.

Tedbirli itiraz yaparlar ve mahkeme tedbiri kabul ederse olur yani dava o şekilde açılır uzun süreceğini sanmam.

Tedbirle göreve devam ederler ve süreç uzar seçim de uzar yani.

Şimdi sadece yönetimin ibrasızlığından ötürü bir seçim muhabbeti olsa problem yok dediğin gibi seçim süreci uzayabilir ama ortada denetleme kurulunun da ibrasızlığı var.Seçimden kaçış yok yani benim anladığım kadarıyla.Bir seçim olacak.Bu seçimde başkan ve yönetim aday olabilir mi,tek muallakta kalan husus bu şu anda.

Şimdi sadece yönetimin ibrasızlığından ötürü bir seçim muhabbeti olsa problem yok dediğin gibi seçim süreci uzayabilir ama ortada denetleme kurulunun da ibrasızlığı var.Seçimden kaçış yok yani benim anladığım kadarıyla.Bir seçim olacak.Bu seçimde başkan ve yönetim aday olabilir mi,tek muallakta kalan husus bu şu anda.
İdari ibra itirazı tedbirli olur ve kalkarsa aday olurlar.

Cengiz kendimi kurtarayim kafasinda olursa bu is zor. Savunacagi sey daha buyuk bir sorun olmali ve bu firsati degerlendirip degisim icin projeler uretip yeni cepheler acmali.

Sevgili Galatasaraylılar, kulübümüze gönlünü kaptırmış milyonlarca Galatasaray taraftarı dünkü derin darbeye karşı birlik olmak mecburiyetindeyiz.
Mustafa CENGİZ yetersiz olabilir,başarısız ve amatör olabilir lakin içimizdeki gibi gönülden bir Galatasaray'lıdır. Onun yanında olmak biz GALATASARAY taraftarları için açık konuşmak gerekir ise mecburiyettir. Lise kültürümüzdür evet kabul ediyorum. Ancak ! GALATASARAY başkanlarını sırf lisede okudular ve mezun oldular diye üç beş zibidiye yedirtmek bize yakışmaz. Başkanımız eğer aday olamıyorsa o koltuğa oturacak şahsiyet istifa seslerinden stada gelememelidir. Nefes aldırılmamalıdır. Galatasaray İNAN KIRAÇ ve Lise dinozorlarından büyüktür. !
Büyük GALATASARAY taraftarına çağırım şudur. Yönetimimiz ne kadar amatör ne kadar iş bilmez olsa da bizim yönetimimizdir ve bizimle beraberdir. 680 tane liseli ölmeyi unutmuş şahsiyetlerin ve İnan KIRAÇ'ın babasının malı değildir.

Üst Alt