Haber - Youcef Atal, Adana Demirspor'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Youcef Atal, Adana Demirspor'da

Oyuncunun maçtaki hareketlerini gösteren 2 dklık videoyu gördüm, bu neymiş böyle dedim. Uçuyor eleman. Yani kronik sakat değilse, bir şekilde hep tesadüfen sakatlandıysa acayip bir transfer olur.

Oyuncunun maçtaki hareketlerini gösteren 2 dklık videoyu gördüm, bu neymiş böyle dedim. Uçuyor eleman. Yani kronik sakat değilse, bir şekilde hep tesadüfen sakatlandıysa acayip bir transfer olur.
Video ile anlaşılacak iş değil ama dikine fena yardırıyor. Çalım ve vücut şekli de Belhanda gibi aynı. Kronik kısmı şans olamaz ya çok fazla sakatlık var kariyerinde.

bune lan en kötüsünü biz mi aldık
Performansını göremedik ki ahbab, belki iyi performans gösterecek idi ama sakat geldiği için "?" işareti olarak kaldı. Bu kupadan oyuncu alırken bir iki değil binlerce kez düşünmek lazım ve sadece rotasyon için alınacak ise oyuncu alınmalı; kilit bir role sahip bir isim olmamalı kesinlikle. Kupa sürecince yok ve döneceği zaman sağlıklı olacağı da kesin değil keza sakatlık riski çok yüksek bir turnuva. Serge bizim için talihsiz bir seçim, elimizde hiç orjin bek yok iken büyük risk aldık ve patladı maalesef.

Oynadığı maçtan bağımsız olarak söylüyorum Aurier düşünülünce Atal gayet alınabilinir bir riskti. Hatta ADS'ye gitmeden önce biz sağ bek ararken de bu şekilde yazmıştım. Sakatlık sorunu yaşamazsa ligin en iyi sağ beklerinden olur. Sezon sonu büyükler almak için yarışabilir.

Sakatlık riskinden dolayı tercih edilmedi sanırım ama aldığımız Aurier'de sakat, oynattık diyene kadar da lig bitecek :D
Kendisini yarım sezonluguna alabilir miydik bilmiyorum.

Bonservisi yoktu ve maaşı da yüksek değildir. Alınabilecek bir riskti; 0.5+1+1 şeklinde bir sözleşme ile en olumsuz durum katkı alamamak olurdu. O zaman da gönderiverirdin...

Eski kulübünden ayrılmasına sebebiyet veren konudan dolayı Siyonist lobinin tepkisini çekmemek için uzak durmuş olabileceğimiz ihtimali geliyor aklıma. Futbol Endüstrisi içindeki etkinlikleri sanılandan çok daha fazladır...

Üst Alt