Younès Belhanda: "Galatasaray'da boyut değiştirdim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Younès Belhanda: "Galatasaray'da boyut değiştirdim"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Foruma giresim gelmiyor bazı tipleri gördükçe. Bir fenerbahçeli gibi konuşmanın komik olduğunu sananlar var.

Mesela Recep Yıldırım, Aydın Aslan, Furkan Basrık, İbrahim Toy gibi.

Recep ve Aydın zaten illallah ettirmişti. Fakat sonradan Furkan ve İbrahim gibi mantar kafalılar da türemiş.

_780x432-eosyu6m5xb.gif

Bir baska tayfa da sirf Sneijder'i gönderdi diye Tudor'a saldiriyor

Benim gözümde iki tayfaninda cani Cehenneme
Sneijder'e saldıranlar kadar bariz olmasa da evet var. Bu lafın bana da olduğu için açıklayayım. Ben Tudor'u geçen sezon Başakşehir yenilgisinden beri eleştiriyorum. Tudor'u eleştirmek için tek sebep Sneijder değil. Geçen sezonki performansı ve Ostersunds'u düşünürsek Tudor'a güvenmeyenlerin ve beğenmeyenlerin olması gayet normal.

Sneijder'e saldıranlar kadar bariz olmasa da evet var. Bu lafın bana da olduğu için açıklayayım. Ben Tudor'u geçen sezon Başakşehir yenilgisinden beri eleştiriyorum. Tudor'u eleştirmek için tek sebep Sneijder değil. Geçen sezonki performansı ve Ostersunds'u düşünürsek Tudor'a güvenmeyenlerin ve beğenmeyenlerin olması gayet normal.

Seni Tanimiyorum

Mesajina denk geldim yazdim sadece Tudor'la ilgili düsüncelerin nedir bilmiyorum

Anlatmak istedigim durum farkli,sadece tek bir tayfa yok 2 tayfa var oraya buraya saldiran

Yazdiklarina gelecek olursak gecen sezonki performansi ve ostersunds yenilgisinin elestirilmesi son derece dogru ama Sneijder konusunda elestirilecek bir durum yok cünkü Sneijder'in suan ki durumu ortada

Tudor'un bu sezon sergiledigi performans belki gecen sezonu unutturmaz ama hala acimasiz bir sekilde elestirenleri görünce art niyetli olduklarini düsünüyorum,takim namaglup-en cok gol atan-en az gol yiyen lider takim.

saçma sapan tartışmalara gerek yok, sneijder katkı sağladı ve zamanı gelince ayrıldı. ben kendisini iyi hatırlayacağım.

belhanda boş yere eleştiriliyor, ben performansından memnunum. derbide gol atacaktır.

yav beyler srekli aynı tartışmaları yapmaktan bıkmayacak mısınz:D
bırakın bunları liderliğin tadını çıkarın geçmişi kurcalamayın geleceğe bakın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt