Younes Belhanda GS App Üyelerinin Sorularını Yanıtladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Younes Belhanda GS App Üyelerinin Sorularını Yanıtladı

Younes Belhanda: "Galatasaray'a ilk imza attığım an inanılmazdı. Havalimanına geldiğimde böyle bir karşılamaya hazır değildim. Galatasaray ile yollarım bir gün ayrılsa bile bunu asla unutmayacağım." (GS APP)

Belhanda: "Arda Turan’ı çok seviyorum, o benim abim gibi. Bana hep tavsiyeler verir, hep neşeli. Kaptana hep ihtiyacımız var. Küçük bir kelimeyle bile size özgüven aşılar. Elinden gelenin en iyisini yapacaksın der. Sonuna kadar birlikteyiz."

Belhanda: "Oğlum Muhammed uyanır uyanmaz evde Galatasaray marşlarının çalınmasını istiyor, o en büyük Galatasaray taraftarı. Ronaldo ve Messi umrunda bile değil, sadece Galatasaray'ı biliyor."

Belhanda: “Oğlum Muhammed’in ileride Galatasaray forması giymesini istiyorum.”

Belhanda: "İki 8 numaralı orta saha sisteminde oynayınca kendimi daha iyi hissediyorum. Allah'ın izniyle sakatlıklardan çabuk dönebiliyorum. Örneğin üç hafta sürmesi beklenen bir sakatlığım vardı, bir haftada sahalara döndüm."

Belhanda: "Galatasaray için 10 numaranın ne kadar önemli olduğunu öğrendim. 10 numara benim için herhangi bir numaraydı. Bu sene de olabileceğim en iyi 10 numara olabilmek için kendimi çalışmaya adadım."

1605346805945.png
1605346817313.png

nazar değmesin bu sene iyi gidiyor şahsen serbest kalmasındansa mukavele uzatmayı tercih ederim.

.. ki beni bilen bilir belhanda'yı en çok eleştiren ve satılmasını isteyenlerden biriyim.

Güzel adam, az da topa vurmayı bilse tadından yenmezdi. Bu adamın yetersizliklerini görmeyip 2 sene 10 numarada kangren geçirtmek hocaya yazar, aynı şekilde bu kadar zorluğa karşın takımın içine her şekilde yedirmek de. Bu karakter ve iş ahlakına sahip adamı yeteneği ederinde bir para karşılığında takımda tutmak gerek. Daha iyisini, daha pahalısına getirecek maddi yükler bizim başka hamle şansımızı sıfırlıyor. Aynı 3 yıldır olduğu gibi.

Belhandaya bazen taraftarin haksizlik yaptigini dusunuyorum adam daha gelmeden linc edildi sanki illa 10 numarayi kendi istemis gibi, Sneijderin kuyusunu kazimis gibi algilandi hep. Sneijder kendisi dedi Tudor beni istemedi diye , Belhanda kendi dedi ben 10 numara istemedim bana zorla verdiler diye. Simdi bir cogu cikip yok ondan degil perfomansi kotu felan cikacaktir , Belhandadan daha cok para alip daha da bok gibi oynayanlar var. Sezonda 2 mac oynayanlar var ama onlara bok atan yok , cunku Belhandaya muhtesem bi on yargi var.

Güzel adam, az da topa vurmayı bilse tadından yenmezdi. Bu adamın yetersizliklerini görmeyip 2 sene 10 numarada kangren geçirtmek hocaya yazar, aynı şekilde bu kadar zorluğa karşın takımın içine her şekilde yedirmek de. Bu karakter ve iş ahlakına sahip adamı yeteneği ederinde bir para karşılığında takımda tutmak gerek. Daha iyisini, daha pahalısına getirecek maddi yükler bizim başka hamle şansımızı sıfırlıyor. Aynı 3 yıldır olduğu gibi.

Bu mu karakter ve is ahlakina sahip adam?

Emx8wc3W8AAN_3c

king

Karakter ve iş ahlakına sahip futbolcu taraftarına küfür etmez.

Üst Alt