Younès Belhanda Transferi KAP'a Bildirildi! | 27.6.2017 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Younès Belhanda Transferi KAP'a Bildirildi! | 27.6.2017

tudor efendi elimizde sneijder varken çükünün sevdasına bizi böyle bi mali yük altına soktu. böyle kariyersiz bi hocaya çok taviz verdi yönetim sezon ortası hem belhandanın hem tudorun hem de dursunun sonu gelebilir.tudorun hata payı sıfır

dunyada baska topcu yokmus gibi kac transfer donemidir bu herifi kovalamamiz enteresan. ucuza da almiyoruz soylenene gore. kanat icin alindiysa oyun stili degisikligi icin uygun bir herif de olmaz, daha aliskin oldugumuz possession oyununa uyacak bi herif. enteresan bir transfer yani. sneijder gitmeyecekse 2. bir top tutacak ve oyun kurabilitesi olan, topu ileri tasimamiza yardimci olacak bir herif olmasi adina faydali olabilir. sneijder gidecekse o zaman bir kanat almak gerekir ve daha 2 bek ve orta saha alinmadi. bir herife bu kadar para veriyolarsa umarim ki diger posyonlar icin de planlari vardir

hele o emre bol varya asporda fener muhabiri adam gelmeden kalitesini tartismadan aman penalti attirmasinlar filan fistik.
alamadikta bu yüzden camur atiyorum diyemiyor.
Boş ver onu ya kim takar onu. Onun yaygarası etki etmez pek. Ahmet çakar- erman toroğlu- ali ece gibi ismi olanların ağızlarına düşmesinde.
Emre bol ne olduğunu bilen biliyor zaten. Fanatik fenerli basın mensupu. Kendi pisliklerini temizlesinler ilk önce onlar.

Ulaan kalleş Dursun senin tipini seveyim ya evin kapısı yokken gidip oturma takımı alan bir andavaldan nasıl iyi bir hamle bekleyebilirsin bundan sonrası için. Bunların amacı belli hırsıza davetiye çıkarmak.

36 macta 3 gol 6 asist yapmis belhandayi bilmem kac milyon euroya mi aldik simdi??

Melo olayindaki gibi yine ifb basini kazandi!! :(

Yani Sneijderin yapamadigini bu fasli yapacak oyle mi???

Geçmişteki fenerli söylemleri
fad8439b3f9dd216b1f390c9c92f85f8.png

Hayırlı olsun demek düşer kaliteli topçu tribünle olan uyumu çok önemli..
Çok maç çevirecektir diye düşünüyorum bu berbat ligde.

Aslan'ın yeni yıldızı Belhanda'nın geliş zamanı belli oldu. 27 yaşındaki futbolcu Perşembe günü saat 16.20'de İstanbul'da olacak.

Üst Alt