Youth League 18/19 D Grubu M:3 | Galatasaray U19 3-0 Schalke 04 U19 | MS | 24 Ekim | GSTV - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Youth League 18/19 D Grubu M:3 | Galatasaray U19 3-0 Schalke 04 U19 | MS | 24 Ekim | GSTV

recep daha 17 yasındaymış bu arada.kasımda 18 olacak
Ikinci devre onuda çok beğendim ama bazen yanlış karar veriyor şut veyahut pass mı atayım konusunda.

En büyük sorunu bu galiba ama tercube kazandıkça daha oturaklı olur inşallah.

Bir iki yıl kiralık yollamak gerekir oynaya bileceği ptt veya süper lig takımına.

bi de buna bak can abi.ali yavuzun çalımlarına ve fıratın mutluya pasına ne demeli? @Fatih Hacı ali yavuz şansa değil baya bayıltarak çalım atmış abi.fıratın pası ise süper
Şans var sonunda biraz işte. Oyuncuya kaptırıyordu orada topu son anda ki şansımıza bizim topcu ya sekti top.

Fıratın passı güzel ama genel olarak çok vasat kaldı oynadığı 55 dakikalık süreçte maalesef.

Mustafa kapı ne alemde bu arada? Pek takip edemiyorum bu aralar.

Şans var sonunda biraz işte. Oyuncuya kaptırıyordu orada topu son anda ki şansımıza bizim topcu ya sekti top.

Fıratın passı güzel ama genel olarak çok vasat kaldı oynadığı 55 dakikalık süreçte maalesef.

mustafa normal,fizik çalısıyo sanırım bu aralar.fıratın kanadını cok az kullandık.

mustafa normal,fizik çalısıyo sanırım bu aralar.fıratın kanadını cok az kullandık.
Ali yavuz ilgili fikrim yok okadar açıkçası bu maçla ilgili.

Biraz arka planda kaldı ama lig maçlarında fena bulmadım.

Orası ama seviye olarak farklı. Bu Avrupa maçlarında değerlendirmek daha iyi oluyor bence.

Yinede ışık var onda da ama yeterli mi bizim takım için hiç fikir edenemedim şimdilik

o kadar formsuz adamımız varken gençlerin daha fazla as takımda oynaması lazım sadece ozan değil ama inşallah olur diyelim recep müthiş asist yapmış harika...

ali yavuz forvette çakılı oynarsa olmaz.ali yavuzun geriye gelmesi lazım.u21de gezgin oynuyo ve herkesin içinden geçiyo.şampiyonlar liginde geriye gelince etkili oluyo ali yavuz...yani ali yavuza forvette bekle diyemezsin.

ali yavuz zaten güçlü,çalım yetenegi,şutu oldugundan ötürü a takım için hazır denilliyo.

Üst Alt