Yunan İşletmeciler: "Türk turistleri çok özledik, salatayla karnını doyuran Almanlar gibi değiller" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yunan İşletmeciler: "Türk turistleri çok özledik, salatayla karnını doyuran Almanlar gibi değiller"

yani samimiyete baglı biraz hıyarlık gidip kendin al moruk dersin avrupalı üsülüne uygun

zamanlama konusu saçma bizde partiye gitmiştik yedik içtik sundular çünkü sonra bizi o partiye davet eden arkadaşa fatura attılar senin hakkın şu kadar dediler falan bu da ayıptı sanırım. ki münferit olay. ingilizde ama host sanrm :s
haha tam olarak oyle dedi zaten geldi kendisi aldi ama norm su ya eger sise mise goturuyorsun iskiside depotizetde ev sahibine kalir. ha cok pahali bir icki ise ok gider ertesi gun alirsin. ama kimse yarim sise adi belli olmayan bir votkayi ertesi gun kanka bana geri versene sunu diyeni sevmez ayni zamanda depozitini geri isteyen. bi nevi host'un kazanci olarak goruluyor cogu insanda. sonucta evini kullaniyorsun vs. temizleme derdinde yok.

fatura olayi da var evet ama o normalde onceden belli olan bisey. cogu zaman herkes kendi icecegini kendisi getiriyor. yemekli olacaksa ortak giriliyor bazen cok nadir ev sahibi kendisi oduyor.

ama danlar cok pinti ya. cok 'yakin' (artik siz yakin sayarmisiniz bilmem) kanka suraya gidecem beraber gidek mi arabanda var felan diyo bende olur tabi diyorum para felan vereyim diyor mazot icin. boyle insanlar yani herseyin hesapini yapiyorlar. tabi asla para almadim.

haha tam olarak oyle dedi zaten geldi kendisi aldi ama norm su ya eger sise mise goturuyorsun iskiside depotizetde ev sahibine kalir. ha cok pahali bir icki ise ok gider ertesi gun alirsin. ama kimse yarim sise adi belli olmayan bir votkayi ertesi gun kanka bana geri versene sunu diyeni sevmez ayni zamanda depozitini geri isteyen. bi nevi host'un kazanci olarak goruluyor cogu insanda. sonucta evini kullaniyorsun vs. temizleme derdinde yok.

fatura olayi da var evet ama o normalde onceden belli olan bisey. cogu zaman herkes kendi icecegini kendisi getiriyor. yemekli olacaksa ortak giriliyor bazen cok nadir ev sahibi kendisi oduyor.

ama danlar cok pinti ya. cok 'yakin' (artik siz yakin sayarmisiniz bilmem) kanka suraya gidecem beraber gidek mi arabanda var felan diyo bende olur tabi diyorum para felan vereyim diyor mazot icin. boyle insanlar yani herseyin hesapini yapiyorlar. tabi asla para almadim.
yani pinti degil analitik bakıyor demek daha mantıklı. bu mazot işini düşünme bile benim için nezaket. aksi durumları ve oluşabilcek menfaatçi yaklaşım düşünclerine tercih ederim.

yani durumsal yaw.

Almanlarin ikinci vatani mayorka icinde gecerli diyebiliriz bu durumu,marketten akmek arasi alan tipler (genc kesim ozellikle) alkole yatirim yapiyorlar

Üst Alt