Yunus Akgün, Adana Demirspor'a Kiralandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yunus Akgün, Adana Demirspor'a Kiralandı

Asporda yunus için monacosporun Belçika ligindeki takımı için geçen sezon 1.8 milyon Euro'luk zorunlu satın alma ile kiralamak istendiği ve bizim kabul etmesinin söyledi. Ayrıca bu olay üzerine onyekuruyu monacospor erken çağırarak ceza kesmiş

Bana kalırsa alt liglere topcu kiralamak çok mantıksız. Alt liglerde mücadele çok fazla ama kalite yok. Maç boyu iki takım da debeleniyor. Adamın kendini geliştirmesi çok zor, pas yönünde geliştirmeye çalışsa pası alabilecek adam yok, adam geçmeye çalışsa hepsi balta direk ayağa giriyorlar, şutlarını geliştirecek desek defansı en az 8 kişi ile yapıyorlar ki uzaktan şut felan imkansıza yakın, orada tek öğrenebileceği şey sert müdehale ve sert müdehaleden kaçınmak olur. Onun yerine portekiz ana liginden bir takıma kiralamak , hollanda liginden bir takıma kiralamak çok daha mantıklı olur .

yunus ve artık genç denemeyecek oyuncular için diyorum zaten renktaş. Yunus belçikada yaşlı bile sayılır, Tielemans 17 yaşında döktürüyordu belçikada.

Bu cocuklarin cogu simarik. Alt ligleri takip eden birkac kisiyle konusmustum. Altyapimazdaki her oyuncuya hemen hemen teklifler varmis kiralik olarak. Cogu gitmeyi kabul etmiyormus. Bazisi istanbula yakin olsun istiyor bazilarinin ailesi fln izin vermiyor. Sikintili mevzular

Bu cocuklarin cogu simarik. Alt ligleri takip eden birkac kisiyle konusmustum. Altyapimazdaki her oyuncuya hemen hemen teklifler varmis kiralik olarak. Cogu gitmeyi kabul etmiyormus. Bazisi istanbula yakin olsun istiyor bazilarinin ailesi fln izin vermiyor. Sikintili mevzular
Bu olayı daha önce de okumuştum, kesinlikle bu olayı düzeltecek bir yol bulunmalı alt yapımızdaki çoğu yetenek yeteri kadar süre alamadığı için köreliyor.

Üst Alt