Yunus Akgün Menajeriyle Olan Sözleşmesini Feshetti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yunus Akgün Menajeriyle Olan Sözleşmesini Feshetti

football leaks belgelerinde en fazla sıkıntının menajerler üzerinden gerçekleştirildiğini gördük buradan da anlaşılacağı üzere bu adamlarla ilgili çok ciddi düzenlemeler yapılmalı menajerlik ciddi ve şartları zor bir meslek olmalı

O da bir baska bela.

Sartlarini zorlastirdiginizda da arzi azalttiginiz icin yine fahis fiyatlar ortaya cikiyor. Olan da kuluplere oluyor.

Ben A takimiyim X futbolcusunu transfer etmek istiyorum. Ha X ile pazarlik yapmisim ha X'in menajeri ile benim acimdan degisen birsey yok. Sadece muhatabim degisiyor. Futbolcu ise (gayet anlasilabilir sekilde) cok da iyi olmadigi bir alani, yani pazarligi bir baskasina havale edip kendisi icin maksimum faydayi sagliyor. Maksimum faydayi saglayan X, X'in maksimum faydayi saglamasi icin gerekli hizmetin ucretini odeyen ise kulup.

Buna cozum bulmalari cok zor ama birseyler yapilmasi gerektigi de ortada.

Bu aslan parçası kanat oyuncusunun öncelikli görevinin dikine oynamak olduğunu anlaması lazım ,özgüven kazanmalı derhal ,selçuk abisini hiç bir taraftarın onaylamadığını bilmeli.ayrıca biraz güçlenmeli.

Üst Alt