Yunus Akgün'ü İstiyorlar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5cd652e0ae298bce318de0ec

Galatasaray’ın genç oyuncusu Yunus Akgün’e Anderlecht yeniden talip oldu.

Galatasaray'ın genç futbolcularına Avrupa kulüplerinden olan ilgi devam ediyor. Ozan Kabak'ı Stuttgart'a satan sarı kırmızılılarda, yetenekli gençler arasında yer alan Yunus Akgün'e de talip çıktı.

Ocak ayında transferden son anda vazgeçen Belçika ekibinin Galatasaray’a Yunus için 2,5 milyon avroluk bonservis bedeli ve sonraki satıştan yüzde 25 pay teklif edeceği belirtildi.

Ocak 2019’da son dakikada yaşanan pürüzler sebebiyle gerçekleşemeyen bu transferde yaz döneminde resmî imzaların atılması bekleniyor.

Yeni Şafak

Biz hala oynatamiyoruz bu yunusu takimda tuaf adamlar ama israrla istiyor kendisini. Ben yerinde olsam bedava gönderip bir dahaki satisdan yüzde 50 isterdim

Fizik olarak çok zayıf ve kafası çok öne eğik. Emre Çolak bile çıktığında bunun baya önündeydi. Avrupa'ya gitmesi sevindirir , umarım tez vakit böyle bir maceraya atılır.

avrupada futbolcu çıkıp formayı kapar. herkes ftor hocamıza kızıyor ama hocamız bu konuda en suçsuzu. hoca oynatmayacak gelişsin diye, bunlar kendisi gelişecek oynayım diye. avrupalılarda oyuncu böyle çıkar, sonra kapar formayı ki ftor hocamızın da bu şekilde çok oyuncu çıkarmışlığı var semih ozan emre ç. gibi ve daha geçmiştekiler gibi

ajaxtaki oyunculara kimse hadi bi seni oynatalım da maç yapa yapa geliş demedi, onlar kendileri o maçı yapacak seviyeye çıktılar. mesela futbolcu ozan gibi çıkmalı, tam olmuş bir oyuncu ama tecrübeye ihtiyacı var. ama semihe bak çıktığı zaman hep bi olmamışlık vardı, oynatalım da gelişir elbet dendi ama gelişmedi oyuncu semih kaya gibi çıkmayacak ozan gibi ben burdayım diyerek çıkacak.

Üst Alt