Yurtdışında Yaşamak İsteyenler Bu Haberi Yastık Altında Saklayacak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yurtdışında Yaşamak İsteyenler Bu Haberi Yastık Altında Saklayacak

Niye abi sıkıntı ne oldu ilk yerleşme süreci mi?

İlkinde psikolojim bozuldu, süreyi biraz daha uzatsam karaciğeri elime alacaktım o derece kötü oldum yani sıla hastalığı kısaca. İkincisinde ise ki çok uzun zaman olmuyor, bir Ermeni yüzünden çalıştığım yerde sıkıntı yaşadım, haksızlığa uğradım ve işi bırakmak zorunda kaldım, bunun dışında bir kaç olumsuzluk daha yaşadım ve döndüm. Bana mı denk geliyor nasıl oluyor bilmiyorum ama ne zaman ABD'ye gitsem mutlaka Ermeni'lerle problem yaşıyorum, bir diğer sebepte kafa olarak kendimi tam hazırlamadan bu işlere kalkışmak, doğal olarak gördüğün en ufak zorlukta motivasyonunu kaybediyorsun...

Bir de ne bileyim böyle bir tuhaf oluyor ya... Yabancı bir gezegende gibi oluyorum, insanların jest ve mimikleri bile batıyor rahat hissedemiyorum kendimi.

Son düzenleme:
İzmire davet ediyorum Ustat seni acariz 1 cay ocagi isletiriz.

Güzel bir teklif, her ne kadar çok uzun yıllar kalmamış olsamda İzmir'de doğmuş bir insanım. Yalnız şöyle bir sıkıntı var; düzenli seks hayatı olan bir insanım, sen ise düz duvara tırmanan bir kardeşimizsin. Bu bağlamda düşününce pek anlaşabileceğimizi sanmıyorum, şansını Yasin ile dene istersen :D

Üst Alt